Linka 691
Mělník - Liběchov - Vidim
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 691 autobus (Aktualizováno)
691 autobus ה má 16 zastávek odjíždí z Vidim a končí v Mělník, Fibichova.
Vyberte 691 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Mělník,Fibichova (16 zastávek)
Vidim
Tupadly
Želízy, Beránek
Želízy
Liběchov, Boží Voda
Liběchov
Liběchov, Malý Liběchov
Mělník, Vehlovice
Mělník, Mlazice
Mělník, Loděnická
Mělník, Pšovka
Mělník, Podolí
Mělník, Pivovar
Mělník, Aut.Nádr.
Mělník, Poliklinika
Mělník, Fibichova
691 Často kladené dotazy
V kolik začne 691 autobus fungovat?
Služby na 691 autobus začínají v 07:05 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 691 autobus fungovat?
Služby na 691 autobus končí v 07:25 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 691 autobus?
Kdy přijde linka Mělník - Liběchov - Vidim Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mělník - Liběchov - Vidim Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 691 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 691. autobus zastávka.
691 autobus Jízdní řád
691 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:05 - 07:25
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:05 - 07:25 | 20 |
út | 07:05 - 07:25 | 20 |
st | 07:05 - 07:25 | 20 |
čt | 07:05 - 07:25 | 20 |
pá | 07:05 - 07:25 | 20 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 691 (od Vidim), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 691 v reálném čase. (Mělník,Fibichova) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 691 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 691 (Mělník,Fibichova) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
691 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 691 autobus cesty je Vidim a poslední zastávka je Mělník, Fibichova. 691 (Mělník,Fibichova) je v provozu během víkendy.
Další informace: 691 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 691 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 691 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 691 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 691 (Mělník,Fibichova) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 691 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 691, v Praha
691 - Alternativní cíle
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 369 - Praha,Ládví - Štětí,závod/ Jízdní řád
- 367 - Praha,Černý Most - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,Autobusové stanoviště/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 471 - Mělník - Neratovice - Kostelec nad Labem/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 166 - Sídliště Čakovice - Střížkov - Domov Seniorů Ďáblice/ Jízdní řád
- 729 - Mladá Boleslav - Doubravička - Skalsko/ Jízdní řád
- 470 - Mělník - Chlumín - Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- 103 - Ládví - Ďáblice - Březiněves/ Jízdní řád
- 728 - Mladá Boleslav - Skalsko - Mšeno/ Jízdní řád
- 914 - Třebenická - Březiněves/ Jízdní řád
- 474 - Dobřeň - Mělník/ Jízdní řád
- 346 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most/ Jízdní řád
- 377 - Praha,Letňany - Kostelec n.L.,Náměstí/ Jízdní řád
- 477 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Mratín - Brandýs n.L.-St.Boleslav/ Jízdní řád
- 396 - Praha,Vinoř - Přezletice, Kocanda/ Jízdní řád
- 372 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 663 - Kralupy nad Vltavou - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 371 - Praha,Kobylisy - Klecany,Klecánky/Husinec,Řež,Závod/ Jízdní řád