Linka 731
Rousínov, Garáže Čsad
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 731 autobus (Aktualizováno)
731 autobus ה má 6 zastávek odjíždí z Rousínov, Vítovice a končí v Rousínov, Garáže Čsad.
Přehled jízdního řádu 731 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 07:12. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 731 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Rousínov, Garáže Čsad (6 zastávek)
Rousínov, Vítovice
Rousínov, Královopolské Vážany
Rousínov, Betonárka
Rousínov, Zdravotní Středisko
Rousínov, Autobusová Stanice
Rousínov, Garáže Čsad
731 Často kladené dotazy
V kolik začne 731 autobus fungovat?
Služby na 731 autobus začínají v 07:12 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 731 autobus fungovat?
Služby na 731 autobus končí v 07:12 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 731 autobus?
Kdy přijde linka Rousínov, Garáže Čsad Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Rousínov, Garáže Čsad Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 731 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 731. autobus zastávka.
731 autobus Jízdní řád
731 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 07:12
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:12 | Jediný odjezd |
út | 07:12 | Jediný odjezd |
st | 07:12 | Jediný odjezd |
čt | 07:12 | Jediný odjezd |
pá | 07:12 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 731 (od Rousínov, Vítovice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 731 v reálném čase. (Rousínov, Garáže Čsad) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 731 autobus
Ceny IDS JMK 731 (Rousínov, Garáže Čsad) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
731 (IDS JMK)
První zastávka 731 autobus cesty je Rousínov, Vítovice a poslední zastávka je Rousínov, Garáže Čsad. 731 (Rousínov, Garáže Čsad) je v provozu během víkendy.
Další informace: 731 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 12 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 731 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 731 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 731 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 731 (Rousínov, Garáže Čsad) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 731 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 731, v Brno
731 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 750 - Nové Sady - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st.
- 513 - Modřice, železniční stanice - Jezeřany-Maršovice, točna/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 668 - Kyjov, aut. st. - Čeložnice/ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 630 - Lovčičky - Hodějice, točna/ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- 530 - Drnholec - Vranovice, žel.st./ Jízdní řád
- 445 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 174 - Hrušovany nad Jevišovkou, lékárna - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 563 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- 320 - Lipůvka - Sentice, obecní úřad/ Jízdní řád