Linka 747
Velký Borek,Skuhrov
CSAD Stredni Cechy, a.s.
Jízdní řád a zastávky CSAD Stredni Cechy, a.s. 747 autobus (Aktualizováno)
747 autobus ה má 10 zastávek odjíždí z Mělník, Žel.St. a končí v Velký Borek, Skuhrov.
Přehled jízdního řádu 747 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 16:00. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 747 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Velký Borek,Skuhrov (10 zastávek)
Mělník, Žel.St.
Mělník, Blata
Mělník, Aut.Nádr.
Mělník, Fibichova
Mělník, Poliklinika
Mělník, U Hřiště
Mělník, Slovany
Mělník, Rousovice
Mělník, Mladoboleslavská
Velký Borek, Skuhrov
747 Často kladené dotazy
V kolik začne 747 autobus fungovat?
Služby na 747 autobus začínají v 16:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 747 autobus fungovat?
Služby na 747 autobus končí v 16:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 747 autobus?
Kdy přijde linka Velký Borek,Skuhrov Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Velký Borek,Skuhrov Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 747 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 747. autobus zastávka.
747 autobus Jízdní řád
747 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 16:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 16:00 | Jediný odjezd |
út | 16:00 | Jediný odjezd |
st | 16:00 | Jediný odjezd |
čt | 16:00 | Jediný odjezd |
pá | 16:00 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 747 (od Mělník, Žel.St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 747 v reálném čase. (Velký Borek,Skuhrov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o CSAD Stredni Cechy, a.s..
Jízdné za linku 747 autobus
Ceny CSAD Stredni Cechy, a.s. 747 (Velký Borek,Skuhrov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek CSAD Stredni Cechy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách CSAD Stredni Cechy, a.s..
747 (CSAD Stredni Cechy, a.s.)
První zastávka 747 autobus cesty je Mělník, Žel.St. a poslední zastávka je Velký Borek, Skuhrov. 747 (Velký Borek,Skuhrov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 747 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 17 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí CSAD Stredni Cechy, a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 747 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 747 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 747 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 747 (Velký Borek,Skuhrov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 747 autobus nebo živou aplikaci pro sledování CSAD Stredni Cechy, a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro CSAD Stredni Cechy, a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro CSAD Stredni Cechy, a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 747, v Praha
CSAD Stredni Cechy, a.s. linky v Praha
- 166 - Sídliště Čakovice - Střížkov - Domov Seniorů Ďáblice/ Jízdní řád
- 953 - Praha,Lehovec - Brandýs n.L.-St.Boleslav,Aut.st./ Jízdní řád
- 346 - Praha,Černý Most - Brandýs n.L.-St.Bol.,Nem. - Praha,Černý Most/ Jízdní řád
- 669 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Dřísy - Mečeříž/ Jízdní řád
- 671 - Jenštejn - Přezletice/ Jízdní řád
- 657 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 476 - Neratovice - Kostelec nad Labem - Všetaty/ Jízdní řád
- 396 - Praha,Vinoř - Přezletice, Kocanda/ Jízdní řád
- 367 - Praha,Černý Most - Brandýs nad Labem-Stará Boleslav,Autobusové stanoviště/ Jízdní řád
- 103 - Ládví - Ďáblice - Březiněves/ Jízdní řád
- 474 - Dobřeň - Mělník/ Jízdní řád
- 729 - Mladá Boleslav - Doubravička - Skalsko/ Jízdní řád
- 186 - Černý Most - Nádraží Satalice - Vinoř/ Jízdní řád
- 663 - Kralupy nad Vltavou - Odolena Voda/ Jízdní řád
- 171 - Depo Hostivař - Ve Žlíbku/ Jízdní řád
- 768 - Benátky nad Jizerou - Dolní Slivno - Byšice/ Jízdní řád
- 477 - Brandýs n.L.-St.Boleslav - Mratín - Brandýs n.L.-St.Boleslav/ Jízdní řád
- 370 - Praha,Kobylisy - Kralupy n. Vlt.,Žel.st./ Jízdní řád
- 413 - Praha - Ledčice - Litoměřice/ Jízdní řád
- 666 - Brandýs n.L.-St. Boleslav - Káraný/ Jízdní řád