קו 8
מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 8 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 8 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אונברסיטת ת''א ומסתיים במסוף הטייסים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 8 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים (42 תחנות)
מסוף אונברסיטת ת''א
חיים לבנון/קלצ'קין
איינשטיין/בארט
קניון רמת אביב/אינשטיין
שד' לוי אשכול/אינשטיין
שד' לוי אשכול/דב האוזנר
שדרות לוי אשכול/ש''י עגנון
שי עגנון/שדרות לוי אשכול
ש''י עגנון/ישראל גלילי
אבן גבירול/שד' רוקח
דיזנגוף/בן יהודה
דיזנגוף/שד' נורדאו
דיזנגוף/בזל
דיזנגוף/ארלוזורוב
דיזנגוף/יודפת
דיזנגוף/ש"ץ
כיכר דיזנגוף/דיזנגוף
דיזנגוף סנטר/דיזנגוף
היכל התרבות/דיזנגוף
אליעזר קפלן/אבן גבירול
מתחם שרונה/אליעזר קפלן
ת. רכבת השלום
יגאל אלון/דרך השלום
יגאל אלון/קרמנצקי
יגאל אלון/יצחק שדה
יגאל אלון/הפלמ''ח
היכל הספורט/יגאל אלון
לה גוורדיה/שער הגיא
לה גווארדיה/ לוחמי גליפולי
לה גוורדיה/הגיבור האלמוני
משה דיין/ לה גווארדיה
דרך משה דיין/צבי נשרי
דרך משה דיין/ההגנה
דרך משה דיין/קרייתי
דרך בר לב/דרך משה דיין
דרך בר לב/אונטרמן
דרך בר לב/שד' ששת הימים
שד' ששת הימים/דרך בר לב
שד' ששת הימים/תקוע
מח''ל/שד' ששת הימים
מח''ל/מעפילי אגוז
מסוף הטייסים
שאלות ותשובות לגבי קו 8
מתי מתחיל לפעול קו 8?
קו 8 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 8 מפסיק לעבוד?
קו 8 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 8?
כדי לראות מתי קו מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 8 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 8 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 8 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 8 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 8 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 8
קו 8 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:20 - 23:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:55 | 7 - 13 |
ב׳ | 05:20 - 23:55 | 10 - 25 |
ג׳ | 00:05 - 23:45 | 10 - 30 |
ד׳ | 00:20 - 23:55 | 6 - 13 |
ה׳ | 00:20 - 23:55 | 6 - 13 |
ו׳ | 00:20 - 17:00 | 15 - 25 |
ש׳ | 20:31 - 23:30 | 24 - 30 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל8 (מ מסוף אונברסיטת ת''א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 8 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 8
תעריף הנסיעה ב8 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
8 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 8 היא מסוף אונברסיטת ת''א והתחנה האחרונה היא מסוף הטייסים.
קו 8 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 8. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 8.
מעקב אחר קו האוטובוס 8 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 8 (מסוף אונברסיטת ת''א←מסוף הטייסים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 8 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 8 ב-ישראל
8 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 40 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 80 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 166 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 99 - בית עלמין צבאי/משה סנה-תל אביב יפו<->ת. רכבת ההגנה/החרש-תל אביב יפו-20
- 44 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 104 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 943 - הרב בן יעקב/בר יוחאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-143/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 99 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->בית עלמין צבאי קריית שאול-רמת השרון-10
- 906 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 919 - אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-119/ לוח זמנים
- 32 - הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 951 - האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק<->עיריית בני ברק/ירושלים-בני ברק-251/ לוח זמנים