Linka 801
Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 801 autobus (Aktualizováno)
801 autobus ה má 15 zastávek odjíždí z Kuchařovice, Točna a končí v Znojmo, Nám.Komenského.
Přehled jízdního řádu 801 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 12:41. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 801 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Znojmo, Nám.Komenského (15 zastávek)
Kuchařovice, Točna
Kuchařovice, U Kostela
Kuchařovice, H&M
Suchohrdly, Škola
Suchohrdly, Prodejna
Suchohrdly, Rozvodna
Znojmo, Suchohrdelská, Zahrádky
Znojmo, Dobšická, Nákupní Zóna
Znojmo, Průmyslová, U Hřbitova
Znojmo, Průmyslová, U Lávky
Znojmo, Průmyslová, Keramika
Znojmo, Vídeňská, Na Rejdišti
Znojmo, Autobusové Nádraží
Znojmo, Lužická
Znojmo, Nám.Komenského
801 Často kladené dotazy
V kolik začne 801 autobus fungovat?
Služby na 801 autobus začínají v 12:41 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 801 autobus fungovat?
Služby na 801 autobus končí v 12:41 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 801 autobus?
Kdy přijde linka Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 801 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 801. autobus zastávka.
801 autobus Jízdní řád
801 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 12:41
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:41 | Jediný odjezd |
út | 12:41 | Jediný odjezd |
st | 12:41 | Jediný odjezd |
čt | 12:41 | Jediný odjezd |
pá | 12:41 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 801 (od Kuchařovice, Točna), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 801 v reálném čase. (Znojmo, Nám.Komenského) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 801 autobus
Ceny IDS JMK 801 (Znojmo, Nám.Komenského) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
801 (IDS JMK)
První zastávka 801 autobus cesty je Kuchařovice, Točna a poslední zastávka je Znojmo, Nám.Komenského. 801 (Znojmo, Nám.Komenského) je v provozu během víkendy.
Další informace: 801 má 15 zastávek a celková doba cesty je zhruba 21 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 801 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 801 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 801 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 801 (Znojmo, Nám.Komenského) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 801 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 801, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 331 - Tišnov, železniční stanice - Deblín, zemědělské družstvo/ Jízdní řád
- 257 - Olešnice, nám. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 522 - Hustopeče, autobusové nádraží - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 732 - Rousínov, Kroužek - Rousínov, Čechyně, náves/ Jízdní řád
- 274 - Letovice, u školy - Horní Poříčí/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 512 - Modřice, železniční stanice - Kupařovice/ Jízdní řád
- 730 - Vyškov, Autobusové nádraží - Rousínov, EDP/ Jízdní řád
- 154 - Židlochovice, železniční stanice - Ivančice, Oslavanská/ Jízdní řád
- 602 - Bučovice, u školy - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád
- 40 - Tovární - Studentská/ Jízdní řád
- 806 - Znojmo, Vančurova DPS - Znojmo, Přímětice, točna/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 813 - Hostim, náměstí - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád