Linka 810
Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 810 autobus (Aktualizováno)
810 autobus ה má 13 zastávek odjíždí z Znojmo, Autobusové Nádraží a končí v Oleksovice, Hostinec.
Vyberte 810 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Oleksovice, Hostinec (13 zastávek)
Znojmo, Autobusové Nádraží
Znojmo, Suchohrdelská, Hřbitov
Suchohrdly, Prodejna
Suchohrdly, Kurty
Suchohrdly, Purkrábka
Těšetice, Na Hlavní
Bantice
Stošíkovice Na Louce
Stošíkovice Na Louce, Rozcestí
Prosiměřice, Hostinec
Vítonice
Oleksovice, U Potoka
Oleksovice, Hostinec
810 Často kladené dotazy
V kolik začne 810 autobus fungovat?
Služby na 810 autobus začínají v 12:42 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 810 autobus fungovat?
Služby na 810 autobus končí v 13:42 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 810 autobus?
Kdy přijde linka Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 810 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 810. autobus zastávka.
810 autobus Jízdní řád
810 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 12:42 - 13:42
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:42 - 13:42 | 60 |
út | 12:42 - 13:42 | 60 |
st | 12:42 - 13:42 | 60 |
čt | 12:42 - 13:42 | 60 |
pá | 12:42 - 13:42 | 60 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 810 (od Znojmo, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 810 v reálném čase. (Oleksovice, Hostinec) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 810 autobus
Ceny IDS JMK 810 (Oleksovice, Hostinec) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
810 (IDS JMK)
První zastávka 810 autobus cesty je Znojmo, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Oleksovice, Hostinec. 810 (Oleksovice, Hostinec) je v provozu během víkendy.
Další informace: 810 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 36 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 810 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 810 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 810 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 810 (Oleksovice, Hostinec) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 810 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 810, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 803 - Dobšice, pož.zbroj. - Znojmo, Nemocnice/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 710 - Blažovice, hostinec - Šlapanice, Riegrova/ Jízdní řád
- 821 - Božice, škola - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 312 - Kuřim, TOS - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 402 - Veverské Knínice, horní konec - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 261 - Protivanov - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- E56 - Královo Pole, nádraží - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 106 - ÚAN Zvonařka - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 153 - Tišnov, železniční stanice - Ivančice, náměstí/ Jízdní řád
- 73 - Sokolnice, železniční stanice - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 667 - Kyjov, aut. st. - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 801 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 430 - Rapotice, železniční stanice - Ivančice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 910 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád