Linka 820
Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 820 autobus (Aktualizováno)
820 autobus ה má 13 zastávek odjíždí z Znojmo, Autobusové Nádraží a končí v Hrádek, Škola.
Přehled jízdního řádu 820 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 12:15. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 820 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hrádek, Škola (13 zastávek)
Znojmo, Autobusové Nádraží
Znojmo, Vídeňská, U Školy
Znojmo, Dukelská, U Mostu
Vrbovec, Jednota
Znojmo, Načeratice, Křiž.
Znojmo, Derflice
Strachotice, Obecní Úřad
Strachotice, Micmanice
Slup
Slup, Oleksovičky, U Mostu
Slup, Oleksovičky, Rozcestí
Jaroslavice
Hrádek, Škola
820 Často kladené dotazy
V kolik začne 820 autobus fungovat?
Služby na 820 autobus začínají v 12:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 820 autobus fungovat?
Služby na 820 autobus končí v 12:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 820 autobus?
Kdy přijde linka Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 820 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 820. autobus zastávka.
820 autobus Jízdní řád
820 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 12:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:15 | Jediný odjezd |
út | 12:15 | Jediný odjezd |
st | 12:15 | Jediný odjezd |
čt | 12:15 | Jediný odjezd |
pá | 12:15 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 820 (od Znojmo, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 820 v reálném čase. (Hrádek, Škola) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 820 autobus
Ceny IDS JMK 820 (Hrádek, Škola) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
820 (IDS JMK)
První zastávka 820 autobus cesty je Znojmo, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Hrádek, Škola. 820 (Hrádek, Škola) je v provozu během víkendy.
Další informace: 820 má 13 zastávek a celková doba cesty je zhruba 71 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 820 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 820 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 820 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 820 (Hrádek, Škola) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 820 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 820, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- XS8 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Břeclav, autobusové nádraží
- 46 - Erbenova - Haškova/ Jízdní řád
- 421 - Lukovany, točna - Střelice/ Jízdní řád
- 232 - Blansko, aut. st. - Bousín/ Jízdní řád
- N89 - U Luhu - Prace, točna/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 104 - Laa an der Thaya, Therme - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 290 - Jevíčko, nám. - Cetkovice/ Jízdní řád
- 335 - Tišnov, železniční stanice - Nedvědice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 666 - Osvětimany - Kyjov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 67 - Jundrov - Avion Shopping Park
- N93 - Komín, sídliště - Vranov, smyčka/ Jízdní řád
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 401 - Velká Bíteš, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 444 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Višňové, náměstí/ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád