Linka 903
Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 903 autobus (Aktualizováno)
903 autobus (Hodonín, Železniční Stanice) je okružní linka s 10 zastávkami s odjezdem z Hodonín, Železniční Stanice.
Vyberte 903 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Hodonín, Železniční Stanice (10 zastávek)
Hodonín, Železniční Stanice
Hodonín, Masarykovo Náměstí, Pojišťovna
Hodonín, Očovská, Kd
Hodonín, Šumná
Hodonín, Luční
Hodonín, Rudolfa Filipa, Sídliště
Hodonín, Brandlova
Hodonín, Rozmarýn
Hodonín, Janáčkova
Hodonín, Železniční Stanice
903 Často kladené dotazy
V kolik začne 903 autobus fungovat?
Služby na 903 autobus začínají v 05:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 903 autobus fungovat?
Služby na 903 autobus končí v 13:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 903 autobus?
Kdy přijde linka Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 903 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 903. autobus zastávka.
903 autobus Jízdní řád
903 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 05:15 - 13:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:15 - 13:15 | 25 |
út | 05:15 - 13:15 | 25 |
st | 05:15 - 13:15 | 25 |
čt | 05:15 - 13:15 | 25 |
pá | 05:15 - 13:15 | 25 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 903 (od Hodonín, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 903 v reálném čase. (Hodonín, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 903 autobus
Ceny IDS JMK 903 (Hodonín, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
903 (IDS JMK)
První zastávka 903 autobus cesty je Hodonín, Železniční Stanice a poslední zastávka je Hodonín, Železniční Stanice. 903 (Hodonín, Železniční Stanice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 903 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 903 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 903 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 903 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 903 (Hodonín, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 903 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 903, v Brno
903 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 836 - Lechovice, obecní úřad - Hodonice, střed/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 573 - Prušánky, obecní úřad - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 640 - Rašovice, škola - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 224 - Blansko, aut. st. - Blansko, Hořice/ Jízdní řád
- 274 - Letovice, u školy - Horní Poříčí/ Jízdní řád
- 710 - Blažovice, hostinec - Šlapanice, Riegrova/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 569 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru/ Jízdní řád
- 157 - Vyškov, Autobusové nádraží - Adamov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 411 - Deblín, Pod cihelnou - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 336 - Vratislávka - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 370 - Bystřice nad Pern., Domanín - Bystřice nad Pern., železniční stanice/ Jízdní řád
- XS31 - Bystřice nad Pern., železniční stanice - Bystřice nad Pernštejnem, Rovné
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st.
- 912 - Bzenec, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád