Linka 906
Skalka - Nedvězí
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 906 autobus (Aktualizováno)
906 autobus ה má 51 zastávek odjíždí z Skalka a končí v Nedvězí.
Vyberte 906 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Nedvězí (51 zastávek)
Skalka
V Rybníčkách
Štěchovická
Strašnická
Na Hroudě
Staré Strašnice
Korytná
Želivecká
Jesenická
Poliklinika Zahradní Město
Hlohová
Centrum Zahradní Město
Topolová
Práčská
Obchodní Centrum Hostivař
Hostivařské Náměstí
Hostivařský Hřbitov
Toulcův Dvůr
Na Košíku
Přeštická
Donovalská
Mokrá
Litochlebské Náměstí
Opatov
Ke Kateřinkám
Zdiměřická
Kateřinky
Ke Smrčině
Na Formance
Sukovská
Ve Vilkách
Formanská
Dolnokřeslická
Křeslice
Hříbková
Nové Pitkovice
K Pitkovičkám
Ke Kříži
Nové Náměstí
U Mlejna
K Lipanům
Benice
Lipany
Do Lipan
Nad Dvorem
Nad Parkánem
K Říčanům
U Rozcestí
Pánkova
Hájová
Nedvězí
906 Často kladené dotazy
V kolik začne 906 autobus fungovat?
Služby na 906 autobus začínají v 00:23 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 906 autobus fungovat?
Služby na 906 autobus končí v 03:54 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 906 autobus?
Kdy přijde linka Skalka - Nedvězí Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Skalka - Nedvězí Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 906 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 906. autobus zastávka.
906 autobus Jízdní řád
906 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 00:23 - 03:54
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:23 - 03:54 | 31 - 60 |
út | 00:23 - 03:54 | 31 - 60 |
st | 00:23 - 03:54 | 31 - 60 |
čt | 00:23 - 03:54 | 31 - 60 |
pá | 00:23 - 03:54 | 31 - 60 |
so | 00:23 - 03:54 | 31 - 60 |
ne | 00:23 - 03:54 | 31 - 60 |
Provozní upozornění pro DPP autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 906 (od Skalka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 906 v reálném čase. (Nedvězí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 906 autobus
Ceny DPP 906 (Nedvězí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
906 (DPP)
První zastávka 906 autobus cesty je Skalka a poslední zastávka je Nedvězí. 906 (Nedvězí) je v provozu během každý den.
Další informace: 906 má 51 zastávek a celková doba cesty je zhruba 64 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 906 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 906 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 906 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 906 (Nedvězí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 906 autobus nebo živou aplikaci pro sledování DPP autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli autobus, včetně linky 906, v Praha
906 - Alternativní cíle
DPP linky v Praha
- 150 - Želivského - Na Beránku/ Jízdní řád
- 355 - Praha,Dejvická - Horoměřice,V Lipkách - Únětice/ Jízdní řád
- 340 - Praha,Dejvická - Roztoky,Levý Hradec/ Jízdní řád
- 128 - Hlubočepy - Žvahov - Hlubočepy/ Jízdní řád
- 184 - Kukulova - Velká Ohrada/ Jízdní řád
- 147 - Dejvická - Výhledy/ Jízdní řád
- 160 - Dejvická - Lysolaje - Výhledy/ Jízdní řád
- 256 - Knovízská - Mokrá/ Jízdní řád
- 901 - Anděl - Skalka/ Jízdní řád
- 253 - Šmukýřka - Škola Poštovka/ Jízdní řád
- 347 - Praha, Zličín - Hostivice, Nádraží - Praha,Motol/ Jízdní řád
- 252 - Ústřední - Morseova/ Jízdní řád
- 125 - Smíchovské nádraží - Skalka/ Jízdní řád
- 139 - Želivského - Komořany - Sídliště Zbraslav/ Jízdní řád
- 225 - Velká Ohrada - Sídliště Na Dědině/ Jízdní řád
- 357 - Praha, Opatov - Nupaky, hotel/ Jízdní řád
- 249 - Zličín - Nový Zličín/ Jízdní řád
- 200 - Kobylisy - Sídliště Bohnice/ Jízdní řád
- 129 - Smíchovské nádraží - Baně/ Jízdní řád
- H1 - Chodov - Náměstí Republiky - Chodov/ Jízdní řád