Linka 930
Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 930 autobus (Aktualizováno)
930 autobus ה má 6 zastávek odjíždí z Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice a končí v Tasov.
Přehled jízdního řádu 930 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 16:26. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 930 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Tasov (6 zastávek)
Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice
Veselí Nad Moravou, Purkyňova
Veselí Nad Moravou, Železárny
Kozojídky
Hroznová Lhota, Zdravotní Středisko
Tasov
930 Často kladené dotazy
V kolik začne 930 autobus fungovat?
Služby na 930 autobus začínají v 16:26 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 930 autobus fungovat?
Služby na 930 autobus končí v 16:26 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 930 autobus?
Kdy přijde linka Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 930 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 930. autobus zastávka.
930 autobus Jízdní řád
930 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 16:26
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 16:26 | Jediný odjezd |
út | 16:26 | Jediný odjezd |
st | 16:26 | Jediný odjezd |
čt | 16:26 | Jediný odjezd |
pá | 16:26 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 930 (od Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 930 v reálném čase. (Tasov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 930 autobus
Ceny IDS JMK 930 (Tasov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
930 (IDS JMK)
První zastávka 930 autobus cesty je Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice a poslední zastávka je Tasov. 930 (Tasov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 930 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 16 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 930 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 930 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 930 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 930 (Tasov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 930 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 930, v Brno
930 - Alternativní cíle
- 930 - Hroznová Lhota, Kostel / Jízdní řád
- 930 - Hroznová Lhota, Zdravotní Středisko / Jízdní řád
- 930 - Javorník / Jízdní řád
- 930 - Louka, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Horní Zastávka / Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Horní Zastávka / Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky / Jízdní řád
- 930 - Velká Nad Veličkou / Jízdní řád
- 930 - Velká Nad Veličkou, Závod / Jízdní řád
- 930 - Velká Nad Veličkou, Závod / Jízdní řád
- 930 - Velká Nad Veličkou, Škola / Jízdní řád
- 930 - Velká Nad Veličkou, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 930 - Veselí Nad Moravou, Železniční Stanice / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- E50 - Kamechy - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 321 - Sentice, obecní úřad - Skalička, chaloupky/ Jízdní řád
- 511 - Modřice, železniční stanice - Syrovice/ Jízdní řád
- 334 - Bystřice nad Pern., Novoměstská - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 265 - Boskovice, 17. listopadu - Sebranice, ALPS/ Jízdní řád
- N90 - Kohoutovice, hájenka - Ořešín/ Jízdní řád
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- 741 - Vyškov, Poliklinika - Vyškov, Pustiměřská/ Jízdní řád
- 701 - Pozořice, škola - Úzká/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- N96 - Starý Lískovec, smyčka - Mariánské údolí/ Jízdní řád
- 702 - Úzká - Viničné Šumice, točna/ Jízdní řád
- 167 - Vyškov, Autobusové nádraží - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- 743 - Vyškov, Autobusové nádraží - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 410 - Litostrov - Domašov/ Jízdní řád
- 271 - Velké Opatovice, aut.st. - Letovice, Kochov/ Jízdní řád