קו 968
ירושלים←כרמיאל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 968 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 968 (ירושלים←כרמיאל) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים ומסתיים בת. מרכזית כרמיאל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 968 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←כרמיאל (30 תחנות)
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים
מחלף חמד
מחלף אליקים
צומת יקנעם עילית
מחלף ישי/כביש 77
מחלף המוביל/למערב
מחלף יפתחאל
צומת חנתון
צומת כפר מנדא
צומת דמיידה
צומת מורשת
צומת כאוכב
צומת קורנית / מנוף
צומת יודפת/784
רפאל/כביש 784
מסעף משגב
צומת מישגב
צומת יובלים
צומת אשבל
צומת שורשים
נשיאי ישראל/אורט בראודה
נשיאי ישראל/דרך השלום
שדרות נשיאי ישראל/יקב
נשיאי ישראל/מורד הגיא
קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל
קופת חולים/נשיאי ישראל
נשיאי ישראל/איריס
נשיאי ישראל/פארק אופירה
נשיאי ישראל/הדקל
ת. מרכזית כרמיאל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 968
מתי מתחיל לפעול קו 968?
קו 968 מתחיל לפעול ב-00:10 בשלישי
באיזו שעה קו 968 מפסיק לעבוד?
קו 968 מפסיק לפעול ב-13:50 בשישי
מתי מגיע קו 968?
כדי לראות מתי קו ירושלים←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 968 (ירושלים←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←כרמיאל (ירושלים←כרמיאל) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 968 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 968 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 968 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 968 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 968
קו 968 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:20 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:20 - 22:30 | 90 |
ב׳ | 07:20 - 22:30 | 90 - 220 |
ג׳ | 00:10 - 23:20 | 45 - 325 |
ד׳ | 07:20 - 22:30 | 90 - 220 |
ה׳ | 07:20 - 22:30 | 40 - 140 |
ו׳ | 08:35 - 13:50 | 60 - 115 |
ש׳ | 20:55 - 23:55 | 20 - 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל968 (מ ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 968 (ירושלים←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 968
תעריף הנסיעה ב968 (ירושלים←כרמיאל) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
968 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 968 היא ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית כרמיאל/הורדה.
קו 968 (ירושלים←כרמיאל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 968. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 968.
מעקב אחר קו האוטובוס 968 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 968 (ירושלים←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 968 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 968 ב-ישראל
968 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 703 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ח/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 471 - רמות/מסוף-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב/ לוח זמנים
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 132 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 72 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#
- 951 - טיילת ארמון הנציב/ינובסקי-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 787 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->התמר/החרוב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 96 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17/ לוח זמנים
- 106 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 23 - הפלמח/הצלפים-חיפה<->הנביאים/אחד העם-חיפה-2#