Linka E76
Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK E76 autobus (Aktualizováno)
E76 autobus ה má 9 zastávek odjíždí z Hlavní Nádraží a končí v Letiště Tuřany - Terminál.
Vyberte E76 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Letiště Tuřany - Terminál (9 zastávek)
Hlavní Nádraží
Vlhká
Tržní
Černovičky
Řípská
Šmahova
Ctpark Brno South
Letiště - Logistický Areál
Letiště Tuřany - Terminál
E76 Často kladené dotazy
V kolik začne E76 autobus fungovat?
Služby na E76 autobus začínají v 05:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává E76 autobus fungovat?
Služby na E76 autobus končí v 22:30 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí E76 autobus?
Kdy přijde linka Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde E76 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší E76. autobus zastávka.
E76 autobus Jízdní řád
E76 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:30 - 22:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:30 - 22:30 | 30 |
út | 05:30 - 22:30 | 30 |
st | 05:30 - 22:30 | 30 |
čt | 05:30 - 22:30 | 30 |
pá | 05:30 - 22:30 | 30 |
so | 06:35 - 22:30 | 30 |
ne | 06:35 - 22:30 | 30 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na E76 (od Hlavní Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy E76 v reálném čase. (Letiště Tuřany - Terminál) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku E76 autobus
Ceny IDS JMK E76 (Letiště Tuřany - Terminál) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
E76 (IDS JMK)
První zastávka E76 autobus cesty je Hlavní Nádraží a poslední zastávka je Letiště Tuřany - Terminál. E76 (Letiště Tuřany - Terminál) je v provozu během každý den.
Další informace: E76 má 9 zastávek a celková doba cesty je zhruba 35 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší E76 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro E76 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka E76 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku E76 (Letiště Tuřany - Terminál) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek E76 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky E76, v Brno
E76 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 107 - ÚAN Zvonařka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 808 - Znojmo, autobusové nádraží - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 667 - Kyjov, aut. st. - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 80 - Česká - Hrad Špilberk
- 551 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Klobouky u Brna, náměstí/ Jízdní řád
- 543 - Šakvice, obecní úřad - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 446 - Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Loděnice, škola/ Jízdní řád
- 531 - Hustopeče, autobusové nádraží - Pouzdřany, obecní úřad/ Jízdní řád
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st.
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 565 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- 665 - Strážnice, aut. st. - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- 422 - Zastávka, železniční stanice - Hlína/ Jízdní řád
- 830 - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel - Uherčice, u parku/ Jízdní řád