Linka IC 111
Chałupki
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. IC 111 vlak (Aktualizováno)
IC 111 vlak (Chałupki) má 2 stanic odjíždí z Bohumín a končí v Chałupki.
Přehled jízdního řádu IC 111 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 06:13. Provozní dny tohoto týdne: úterý, středa, čtvrtek, pátek.
Vyberte IC 111 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Chałupki (2 zastávek)
Bohumín
Chałupki
IC 111 Často kladené dotazy
V kolik začne IC 111 vlak fungovat?
Služby na IC 111 vlak začínají v 06:13 dne úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává IC 111 vlak fungovat?
Služby na IC 111 vlak končí v 06:13 dne úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí IC 111 vlak?
Kdy přijde linka Chałupki vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Chałupki vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde IC 111 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší IC 111. vlak stanice.
IC 111 vlak Jízdní řád
IC 111 vlak linka je v provozu úterý, středa, čtvrtek, pátek. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 06:13
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | 06:13 | Jediný odjezd |
st | 06:13 | Jediný odjezd |
čt | 06:13 | Jediný odjezd |
pá | 06:13 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na IC 111 (od Bohumín), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy IC 111 v reálném čase. (Chałupki) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku IC 111 vlak
Ceny České dráhy, a.s. IC 111 (Chałupki) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
IC 111 (České dráhy, a.s.)
První zastávka IC 111 vlak cesty je Bohumín a poslední zastávka je Chałupki. IC 111 (Chałupki) je v provozu během úterý, středa, čtvrtek, pátek.
Další informace: IC 111 má 2 stanic a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší IC 111 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro IC 111 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka IC 111 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku IC 111 (Chałupki) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek IC 111 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky IC 111, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- OS 3528 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- OS 3558 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- SP 1444 - Jindřichov ve Slezsku – Jeseník/ Jízdní řád
- EX4 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 3531 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- OS 23657 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- SC 500 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SC 507 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- S15 - Krnov – Třemešná ve Slezsku – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- OS 3541 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- OS 23658 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- SC 505 - Olomouc hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- IC 502 - Opava východ – Praha hl. n./ Jízdní řád
- OS 3540 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- EN 200407 - Bohumín – Břeclav/ Jízdní řád
- IC 203 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- OS 3530 - Moravský Beroun – Olomouc hl. n./ Jízdní řád
- S2 - Studénka – Ostrava-Svinov – Bohumín – Český Těšín – Mosty u Jablunkova/ Jízdní řád
- OS 23654 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád