Linka N93
Komín, sídliště - Vranov, smyčka
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK N93 autobus (Aktualizováno)
N93 autobus ה má 59 zastávek odjíždí z Komín, Sídliště a končí v Vranov, Smyčka.
Vyberte N93 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vranov, Smyčka (59 zastávek)
Komín, Sídliště
Řezáčova
Olbrachtovo Náměstí
Chaloupky
Kristenova
Lísky
Svratecká
Jundrovská
Vozovna Komín
Hlavní
Štursova
Vrázova
Přívrat
Záhřebská
Skácelova
Dobrovského
Tererova
Klusáčkova
Nerudova
Konečného Náměstí
Grohova
Česká
Šilingrovo Náměstí
Hlavní Nádraží
Malinovského Náměstí
Moravské Náměstí
Náměstí 28. Října
Dětská Nemocnice
Jugoslávská
Tomanova
Zemědělská
Lesnická
Bieblova
Fügnerova
Halasovo Náměstí
U Tunýlku
Divišova Čtvrť
Královopolská Strojírna
Kociánka
Högrova
Moskalykova
Sadová
Hamerláky
Myslivecký Stadion
Útěchovská
Dohnalova
Na Kovárně
Rozárka
Klarisky
Malinová
Lesní Školka
U Jezírka
U Buku
Rozcestí
Útěchov
Vranov, Hřbitov
Vranov, Myslivna
Vranov, Křižovatka
Vranov, Smyčka
N93 Často kladené dotazy
V kolik začne N93 autobus fungovat?
Služby na N93 autobus začínají v 00:31 dne neděle, sobota.
V kolik přestává N93 autobus fungovat?
Služby na N93 autobus končí v 22:31 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí N93 autobus?
Kdy přijde linka Komín, sídliště - Vranov, smyčka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Komín, sídliště - Vranov, smyčka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde N93 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší N93. autobus zastávka.
N93 autobus Jízdní řád
N93 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:31 - 22:31
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:31 - 22:31 | 30 |
út | 03:31 - 22:31 | 30 |
st | 03:31 - 22:31 | 30 |
čt | 03:31 - 22:31 | 30 |
pá | 03:31 - 22:31 | 30 |
so | 00:31 - 22:31 | 30 |
ne | 00:31 - 22:31 | 30 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na N93 (od Komín, Sídliště), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy N93 v reálném čase. (Vranov, Smyčka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku N93 autobus
Ceny IDS JMK N93 (Vranov, Smyčka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
N93 (IDS JMK)
První zastávka N93 autobus cesty je Komín, Sídliště a poslední zastávka je Vranov, Smyčka. N93 (Vranov, Smyčka) je v provozu během každý den.
Další informace: N93 má 59 zastávek a celková doba cesty je zhruba 80 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší N93 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro N93 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka N93 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku N93 (Vranov, Smyčka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek N93 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky N93, v Brno
N93 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 163 - Tišnov, železniční stanice - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- 816 - Vratěnín - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 569 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru/ Jízdní řád
- 817 - Znojmo, autobusové nádraží - Vranov nad Dyjí, Zámecký hotel/ Jízdní řád
- 940 - Kuželov, točna - Hroznová Lhota, zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 235 - Blansko, aut. st. - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád
- 821 - Božice, škola - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- 530 - Drnholec - Vranovice, žel.st./ Jízdní řád
- 903 - Hodonín, železniční stanice - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 174 - Hrušovany nad Jevišovkou, lékárna - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 911 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 570 - Mikulov, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 406 - Ivančice, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 231 - Blansko, aut. st. - Studnice/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 804 - Znojmo, Nesachleby - Znojmo, Přímětice, hřbitov/ Jízdní řád
- 157 - Vyškov, Autobusové nádraží - Adamov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 74 - Újezd u Brna, městský úřad - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád