Linka OS 7129
Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou
GW Train Regio a.s.
Jízdní řád a zastávky GW Train Regio a.s. OS 7129 vlak (Aktualizováno)
OS 7129 vlak (Bečov Nad Teplou) má 11 stanic odjíždí z Karlovy Vary Dolní N. a končí v Bečov Nad Teplou.
Přehled jízdního řádu OS 7129 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 18:00. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte OS 7129 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Bečov Nad Teplou (11 zastávek)
Karlovy Vary Dolní N.
Karlovy Vary-Aréna
Doubí U Karlových Varů
Karlovy Vary-Březová
Cihelny
Kfely
Teplička
Krásný Jez Zastávka
Krásný Jez
Vodná
Bečov Nad Teplou
OS 7129 Často kladené dotazy
V kolik začne OS 7129 vlak fungovat?
Služby na OS 7129 vlak začínají v 18:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává OS 7129 vlak fungovat?
Služby na OS 7129 vlak končí v 18:00 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí OS 7129 vlak?
Kdy přijde linka Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde OS 7129 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší OS 7129. vlak stanice.
Provozní upozornění pro GW Train Regio a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na OS 7129 (od Karlovy Vary Dolní N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy OS 7129 v reálném čase. (Bečov Nad Teplou) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o GW Train Regio a.s..
Jízdné za linku OS 7129 vlak
Ceny GW Train Regio a.s. OS 7129 (Bečov Nad Teplou) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek GW Train Regio a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách GW Train Regio a.s..
OS 7129 (GW Train Regio a.s.)
První zastávka OS 7129 vlak cesty je Karlovy Vary Dolní N. a poslední zastávka je Bečov Nad Teplou. OS 7129 (Bečov Nad Teplou) je v provozu během víkendy.
Další informace: OS 7129 má 11 stanic a celková doba cesty je zhruba 28 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí GW Train Regio a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Karlovy Vary, a pomůže vám najít nejbližší OS 7129 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro OS 7129 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka OS 7129 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku OS 7129 (Bečov Nad Teplou) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek OS 7129 vlak nebo živou aplikaci pro sledování GW Train Regio a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro GW Train Regio a.s. nebo plánovač výletů pro vlak nebo autobus a naplánujte si trasu kolem Karlovy Vary. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro GW Train Regio a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky OS 7129, v Karlovy Vary
GW Train Regio a.s. linky v Karlovy Vary
- OS 7112 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7115 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 20823 - Klingenthal – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7107 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7119 - Bečov nad Teplou – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 20818 - Karlovy Vary dolní n. – Kraslice/ Jízdní řád
- OS 7103 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7100 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7123 - Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 7114 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7109 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 20818 - Karlovy Vary dolní n. – Klingenthal/ Jízdní řád
- OS 20823 - Kraslice – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7110 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7102 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7101 - Karlovy Vary dolní n. – Mariánské Lázně/ Jízdní řád
- OS 7125 - Karlovy Vary dolní n. – Bečov nad Teplou/ Jízdní řád
- OS 7122 - Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7108 - Mariánské Lázně – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád
- OS 7130 - Bečov nad Teplou – Karlovy Vary dolní n./ Jízdní řád