Linka S36
Mladá Boleslav – Sobotka – Lomnice nad Popelkou
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S36 vlak (Aktualizováno)
S36 vlak ה má 10 stanic odjíždí z Mladá Boleslav Hl.N. a končí v Sobotka.
Přehled jízdního řádu S36 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 12:14. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte S36 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sobotka (10 zastávek)
Mladá Boleslav Hl.N.
Mladá Boleslav Město
Řepov
Kolomuty
Březno U Mladé Boleslavi
Dlouhá Lhota
Bechov
Rohatsko
Dolní Bousov
Sobotka
S36 Často kladené dotazy
V kolik začne S36 vlak fungovat?
Služby na S36 vlak začínají v 12:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává S36 vlak fungovat?
Služby na S36 vlak končí v 12:14 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí S36 vlak?
Kdy přijde linka Mladá Boleslav – Sobotka – Lomnice nad Popelkou Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Mladá Boleslav – Sobotka – Lomnice nad Popelkou Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S36 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S36. vlak stanice.
S36 vlak Jízdní řád
S36 vlak linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 12:14
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 12:14 | Jediný odjezd |
út | 12:14 | Jediný odjezd |
st | 12:14 | Jediný odjezd |
čt | 12:14 | Jediný odjezd |
pá | 12:14 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S36 (od Mladá Boleslav Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S36 v reálném čase. (Sobotka) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S36 vlak
Ceny České dráhy a.s. S36 (Sobotka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S36 (České dráhy a.s.)
První zastávka S36 vlak cesty je Mladá Boleslav Hl.N. a poslední zastávka je Sobotka. S36 (Sobotka) je v provozu během víkendy.
Další informace: S36 má 10 stanic a celková doba cesty je zhruba 52 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S36 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S36 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S36 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S36 (Sobotka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S36 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S36, v Praha
S36 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- IC 513 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- S32 - Štětí – Všetaty – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- U28 - Děčín hl. n. – Bad Schandau – Sebnitz – Rumburk/ Jízdní řád
- S66 - Březnice – Protivín/ Jízdní řád
- SC 501 - Praha hl. n. – Bohumín
- L9 - Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou/ Jízdní řád
- R19 - Praha – Česká Třebová – Brno/ Jízdní řád
- R44 - Praha – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- R43 - Praha – Neratovice – Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- IC 511 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- S80 - Čerčany – Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- SP 91089 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- S57 - Rakovník – Blatno u Jesenice/ Jízdní řád
- S90 - Benešov u Prahy – Tábor/ Jízdní řád
- SP 91082 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- U7 - Děčín – Ústí nad Labem-Střekov – Ústí nad Labem západ/ Jízdní řád
- S28 - Kutná Hora – Zruč nad Sázavou/ Jízdní řád
- L18 - Železný Brod – Tanvald/ Jízdní řád
- S9 - Lysá nad Labem – Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád