Linka S8
Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. S8 vlak (Aktualizováno)
S8 vlak ה má 5 stanic odjíždí z Čerčany a končí v Týnec Nad Sázavou.
Přehled jízdního řádu S8 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 18:17. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte S8 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Týnec Nad Sázavou (5 zastávek)
Čerčany
Poříčí Nad Sázavou
Poříčí Nad Sázavou - Svárov
Pecerady
Týnec Nad Sázavou
S8 Často kladené dotazy
V kolik začne S8 vlak fungovat?
Služby na S8 vlak začínají v 18:17 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává S8 vlak fungovat?
Služby na S8 vlak končí v 18:17 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí S8 vlak?
Kdy přijde linka Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde S8 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší S8. vlak stanice.
S8 vlak Jízdní řád
S8 vlak linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 18:17
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 18:17 | Jediný odjezd |
út | 18:17 | Jediný odjezd |
st | 18:17 | Jediný odjezd |
čt | 18:17 | Jediný odjezd |
pá | 18:17 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na S8 (od Čerčany), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy S8 v reálném čase. (Týnec Nad Sázavou) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku S8 vlak
Ceny České dráhy a.s. S8 (Týnec Nad Sázavou) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
S8 (České dráhy a.s.)
První zastávka S8 vlak cesty je Čerčany a poslední zastávka je Týnec Nad Sázavou. S8 (Týnec Nad Sázavou) je v provozu během víkendy.
Další informace: S8 má 5 stanic a celková doba cesty je zhruba 15 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší S8 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro S8 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka S8 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku S8 (Týnec Nad Sázavou) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek S8 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky S8, v Praha
S8 - Alternativní cíle
- S8 - Davle / Jízdní řád
- S8 - Davle / Jízdní řád
- S8 - Jílové U Prahy / Jízdní řád
- S8 - Praha Hl. N. / Jízdní řád
- S8 - Praha-Braník / Jízdní řád
- S8 - Praha-Braník / Jízdní řád
- S8 - Praha-Krč / Jízdní řád
- S8 - Praha-Krč / Jízdní řád
- S8 - Praha-Zahradní Město / Jízdní řád
- S8 - Praha-Zbraslav / Jízdní řád
- S8 - Týnec Nad Sázavou / Jízdní řád
- S8 - Vrané Nad Vltavou / Jízdní řád
- S8 - Čerčany / Jízdní řád
České dráhy a.s. linky v Praha
- S12 - Poříčany – Nymburk/ Jízdní řád
- IC 511 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- S18 - Kolín – Ledečko – Sázava/ Jízdní řád
- L61 - Liberec – Jindřichovice pod Smrkem/ Jízdní řád
- S60 - Blatná – Strakonice/ Jízdní řád
- S1 - Praha – Poříčany – Kolín/ Jízdní řád
- V50 - Hradec Králové – Turnov/ Jízdní řád
- T6 - Praha hl. n. – Blatná/ Jízdní řád
- EX2 - Praha – Olomouc – Vsetín – Horní Lideč/ Jízdní řád
- U8 - Děčín – Česká Kamenice – Rumburk/ Jízdní řád
- NJ 457 - Bad Schandau – Pardubice hl. n.
- S75 - Beroun – Rakovník/ Jízdní řád
- OS 109011 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- S43 - Neratovice – Kralupy nad Vltavou/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- S20 - Kolín – Světlá nad Sázavou/ Jízdní řád
- R 323 - Praha hl. n. – České Velenice/ Jízdní řád
- R17 - Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice/ Jízdní řád
- S80 - Čerčany – Ledeč nad Sázavou/ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád