Jízdní řád 153 – Zastávka, Železniční Stanice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ivančice, Náměstí | 6:00 | 7:00 | 12:00 | 14:30 | 17:00 | 19:00 | 21:00 | 22:15 |
Ivančice, Oslavanská | 6:01 | 7:01 | 12:01 | 14:31 | 17:01 | 19:01 | 21:01 | 22:16 |
Ivančice, Silo | 6:03 | 7:03 | 12:03 | 14:33 | 17:03 | 19:03 | 21:03 | 22:18 |
Oslavany, Železniční Stanice | 6:05 | 7:05 | 12:05 | 14:35 | 17:05 | 19:05 | 21:05 | 22:20 |
Oslavany, Aut. St. | 6:07 | 7:07 | 12:07 | 14:37 | 17:07 | 19:07 | 21:07 | 22:22 |
Oslavany, Náměstí | 6:09 | 7:09 | 12:09 | 14:39 | 17:09 | 19:09 | 21:09 | 22:24 |
Oslavany, Havířská | 6:11 | 7:11 | 12:11 | 14:41 | 17:11 | 19:11 | 21:11 | 22:26 |
Oslavany, Tř. 1. Máje | 6:12 | 7:12 | 12:12 | 14:42 | 17:12 | 19:12 | 21:12 | 22:27 |
Oslavany, U Mlýnka | 6:13 | 7:13 | 12:13 | 14:43 | 17:13 | 19:13 | 21:13 | 22:28 |
Oslavany, Podlesí | 6:14 | 7:14 | 12:14 | 14:44 | 17:14 | 19:14 | 21:14 | 22:29 |
Oslavany, Padochov, Restaurace | 6:16 | 7:16 | 12:16 | 14:46 | 17:16 | 19:16 | 21:16 | 22:31 |
Oslavany, Padochov, Závod | 6:17 | 7:17 | 12:17 | 14:47 | 17:17 | 19:17 | 21:17 | 22:32 |
Zbýšov, Anenská | 6:20 | 7:20 | 12:20 | 14:50 | 17:20 | 19:20 | 21:20 | 22:35 |
Zbýšov, Městský Úřad | 6:22 | 7:22 | 12:22 | 14:52 | 17:22 | 19:22 | 21:22 | 22:37 |
Zbýšov, Poustka | 6:23 | 7:23 | 12:23 | 14:53 | 17:23 | 19:23 | 21:23 | 22:38 |
Zbýšov, Internát | 6:24 | 7:24 | 12:24 | 14:54 | 17:24 | 19:24 | 21:24 | 22:39 |
Zbýšov, Sička | 6:26 | 7:26 | 12:26 | 14:56 | 17:26 | 19:26 | 21:26 | 22:41 |
Babice U Rosic | 6:28 | 7:28 | 12:28 | 14:58 | 17:28 | 19:28 | 21:28 | 22:43 |
Zastávka, Železniční Stanice | 6:51 | 7:51 | 13:22 | 15:21 | 17:33 | 19:33 | 22:21 | 22:48 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ivančice, Náměstí | 4:50 | - | 7:00 | 9:00 | 13:00 | 15:00 | 19:00 |
Ivančice, Oslavanská | 4:51 | - | 7:01 | 9:01 | 13:01 | 15:01 | 19:01 |
Ivančice, Silo | 4:53 | - | 7:03 | 9:03 | 13:03 | 15:03 | 19:03 |
Oslavany, Železniční Stanice | 4:55 | - | 7:05 | 9:05 | 13:05 | 15:05 | 19:05 |
Oslavany, Aut. St. | 4:57 | 6:07 | 7:07 | 9:07 | 13:07 | 15:07 | 19:07 |
Oslavany, Náměstí | 4:59 | 6:09 | 7:09 | 9:09 | 13:09 | 15:09 | 19:09 |
Oslavany, Havířská | 5:01 | 6:11 | 7:11 | 9:11 | 13:11 | 15:11 | 19:11 |
Oslavany, Tř. 1. Máje | 5:02 | 6:12 | 7:12 | 9:12 | 13:12 | 15:12 | 19:12 |
Oslavany, U Mlýnka | 5:03 | 6:13 | 7:13 | 9:13 | 13:13 | 15:13 | 19:13 |
Oslavany, Podlesí | 5:04 | 6:14 | 7:14 | 9:14 | 13:14 | 15:14 | 19:14 |
Oslavany, Padochov, Restaurace | 5:06 | 6:16 | 7:16 | 9:16 | 13:16 | 15:16 | 19:16 |
Oslavany, Padochov, Závod | 5:07 | 6:17 | 7:17 | 9:17 | 13:17 | 15:17 | 19:17 |
Zbýšov, Anenská | 5:10 | 6:20 | 7:20 | 9:20 | 13:20 | 15:20 | 19:20 |
Zbýšov, Městský Úřad | 5:12 | 6:22 | 7:22 | 9:22 | 13:22 | 15:22 | 19:22 |
Zbýšov, Poustka | 5:13 | 6:23 | 7:23 | 9:23 | 13:23 | 15:23 | 19:23 |
Zbýšov, Internát | 5:14 | 6:24 | 7:24 | 9:24 | 13:24 | 15:24 | 19:24 |
Zbýšov, Sička | 5:16 | 6:26 | 7:26 | 9:26 | 13:26 | 15:26 | 19:26 |
Babice U Rosic | 5:18 | 6:28 | 7:28 | 9:28 | 13:28 | 15:28 | 19:28 |
Zastávka, Železniční Stanice | 6:21 | 6:33 | 8:21 | 10:21 | 14:21 | 16:21 | 21:21 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 153 (Zastávka, Železniční Stanice)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 153, Zastávka, Železniční Stanice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ivančice, Náměstí stanice do Zastávka, Železniční Stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Jízdní řád alternativních tras 153
- Jízdní řád 153 – Tišnov, Železniční Stanice
- Jízdní řád 153 – Rosice, Trávníky
- Jízdní řád 153 – Veverská Bítýška, Náměstí
- Jízdní řád 153 – Říčany
- Jízdní řád 153 – Sentice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 153 – Ivančice, Náměstí
- Jízdní řád 153 – Veverská Bítýška, Náměstí
- Jízdní řád 153 – Zastávka, Železniční Stanice
- Jízdní řád 153 – Oslavany, Aut. St.
- Jízdní řád 153 – Čebín, Železniční Stanice
- Jízdní řád 153 – Tišnov, Riegrova
- Jízdní řád 153 – Tišnov, Železniční Stanice