Jízdní řád 153 – Tišnov, Železniční Stanice Jízdní řád na Víkendy Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Ivančice, Náměstí - - - - - 9:50 - 13:00 14:00 15:00 16:00 - - Ivančice, Oslavanská - - - - - 9:51 - 13:01 14:01 15:01 16:01 - - Ivančice, Silo - - - - - 9:53 - 13:03 14:03 15:03 16:03 - - Oslavany, Železniční Stanice - - - - - 9:55 - 13:05 14:05 15:05 16:05 - - Oslavany, Aut. St. - - - - - 9:57 - 13:07 14:07 15:07 16:07 - - Oslavany, Náměstí - - - - - 9:59 - 13:09 14:09 15:09 16:09 - - Oslavany, Havířská - - - - - 10:01 - 13:11 14:11 15:11 16:11 - - Oslavany, Tř. 1. Máje - - - - - 10:02 - 13:12 14:12 15:12 16:12 - - Oslavany, U Mlýnka - - - - - 10:03 - 13:13 14:13 15:13 16:13 - - Oslavany, Podlesí - - - - - 10:04 - 13:14 14:14 15:14 16:14 - - Oslavany, Padochov, Restaurace - - - - - 10:06 - 13:16 14:16 15:16 16:16 - - Oslavany, Padochov, Závod - - - - - 10:07 - 13:17 14:17 15:17 16:17 - - Zbýšov, Anenská - - - - - 10:10 - 13:20 14:20 15:20 16:20 - - Zbýšov, Městský Úřad - - - - - 10:12 - 13:22 14:22 15:22 16:22 - - Zbýšov, Poustka - - - - - 10:13 - 13:23 14:23 15:23 16:23 - - Zbýšov, Internát - - - - - 10:14 - 13:24 14:24 15:24 16:24 - - Zbýšov, Sička - - - - - 10:16 - 13:26 14:26 15:26 16:26 - - Babice U Rosic - - - - - 10:18 - 13:28 14:28 15:28 16:28 - - Zastávka, Železniční Stanice 4:35 - - - - 10:41 12:41 13:40 14:41 15:41 16:41 - - Zastávka, Dům Zdraví 4:36 - - - - 10:42 12:42 13:41 14:42 15:42 16:42 - - Rosice, Adosa 4:38 - - - - 10:44 12:44 13:43 14:44 15:44 16:44 - - Rosice, Kamínky 4:40 - - - - 10:46 12:46 - 14:46 15:46 16:46 - - Rosice, Těstárny - - - - - - - 13:45 - - - - - Rosice, Husova - - - - - - - 13:47 - - - - - Rosice, Trávníky 4:42 - - - - 10:48 12:48 13:49 14:48 15:48 16:48 - - Rosice, Říčanská 4:43 - - - - 10:50 12:50 13:51 14:50 15:50 16:50 - - Říčany, Zd 4:47 - - - - 10:56 12:56 13:57 14:56 15:56 16:56 - - Říčany 4:48 - - - - 11:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 - - Ostrovačice, Říčanská 4:49 - - - - 11:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 - - Veverské Knínice, Rozcestí Pohádka Máje 4:51 - - - - 11:03 13:03 - 15:03 16:03 17:03 - - Veverské Knínice, Rozcestí Pohádka Máje - - - - - - - 14:03 - - - - - Veverské Knínice, Zod Veveří 4:52 - - - - 11:04 13:04 - 15:04 16:04 17:04 - - Veverské Knínice 4:54 - - - - 11:06 13:06 - 15:06 16:06 17:06 - - Veverské Knínice, Horní Konec 4:56 - - - - 11:08 13:08 - 15:08 16:08 17:08 - - Veverské Knínice 4:58 - - - - 11:10 13:10 - 15:10 16:10 17:10 - - Veverské Knínice, Zod Veveří 4:59 - - - - 11:11 13:11 - 15:11 16:11 17:11 - - Veverské Knínice, Rozcestí Pohádka Máje 5:00 - - - - 11:12 13:12 - 15:12 16:12 17:12 - - Hvozdec 5:06 - - - - 11:18 13:18 14:07 15:18 16:18 17:18 - - Veverská Bítýška, Hájovna Na Hlince 5:07 - - - - 11:19 13:19 14:08 15:19 16:19 17:19 - - Veverská Bítýška, Sídliště 5:09 - - - - 11:21 13:21 14:10 15:21 16:21 17:21 - - Veverská Bítýška, Náměstí 5:14 - - 6:14 9:11 11:29 13:29 14:14 15:29 16:29 17:29 18:14 22:14 Veverská Bítýška, Přístav 5:16 - - 6:16 9:13 11:31 13:31 14:16 15:31 16:31 17:31 18:16 22:16 Chudčice, Na Hrázi 5:18 - - 6:18 9:15 11:33 13:33 14:18 15:33 16:33 17:33 18:18 22:18 Chudčice 5:20 - - 6:20 9:17 11:35 13:35 14:20 15:35 16:35 17:35 18:20 22:20 Chudčice, Delník 5:21 - - 6:21 9:18 11:36 13:36 14:21 15:36 16:36 17:36 18:21 22:21 Sentice, Obecní Úřad - 4:54 5:54 - 9:24 - - - - - - - - Sentice 5:25 4:55 5:55 6:25 9:25 11:40 13:40 14:25 15:40 16:40 17:40 18:25 22:25 Sentice, Rozcestí 5:27 4:57 5:57 6:27 9:27 11:42 13:42 14:27 15:42 16:42 17:42 18:27 22:27 Čebín, Železniční Stanice - 4:59 5:59 - 9:29 - - - - - - - - Hradčany 5:29 5:03 6:02 6:29 9:33 11:44 13:44 14:29 15:44 16:44 17:44 18:29 22:29 Hradčany, Železniční Stanice 5:30 5:04 6:03 6:30 9:34 11:45 13:45 14:30 15:45 16:45 17:45 18:30 22:30 Tišnov, Sídliště Klucanina 5:32 5:06 6:05 6:32 9:36 11:47 13:47 14:32 15:47 16:47 17:47 18:32 22:32 Tišnov, Rybníček 5:32 5:06 6:05 6:32 9:36 11:47 13:47 14:32 15:47 16:47 17:47 18:32 22:32 Tišnov, Nádražní 5:34 5:08 6:07 6:34 9:38 11:49 13:49 14:34 15:49 16:49 17:49 18:34 22:34 Tišnov, Železniční Stanice 6:21 5:36 6:09 6:36 10:51 13:16 14:06 15:16 16:06 16:51 17:51 18:36 22:36
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Sentice, Obecní Úřad 8:54 13:54 Sentice 8:55 13:55 Sentice, Rozcestí 8:57 13:57 Čebín, Železniční Stanice 8:59 13:59 Hradčany 9:03 14:03 Hradčany, Železniční Stanice 9:04 14:04 Tišnov, Sídliště Klucanina 9:06 14:06 Tišnov, Rybníček 9:06 14:06 Tišnov, Nádražní 9:08 14:08 Tišnov, Železniční Stanice 10:46 15:46
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Veverská Bítýška, Náměstí - - 21:44 Veverská Bítýška, Přístav - - 21:46 Chudčice, Na Hrázi - - 21:48 Chudčice - - 21:50 Chudčice, Delník - - 21:51 Sentice, Obecní Úřad 8:54 13:54 - Sentice 8:55 13:55 21:55 Sentice, Rozcestí 8:57 13:57 21:57 Čebín, Železniční Stanice 8:59 13:59 - Hradčany 9:03 14:03 21:59 Hradčany, Železniční Stanice 9:04 14:04 22:00 Tišnov, Sídliště Klucanina 9:06 14:06 22:02 Tišnov, Rybníček 9:06 14:06 22:02 Tišnov, Nádražní 9:08 14:08 22:04 Tišnov, Železniční Stanice 10:46 15:46 22:06
Jízdní řád IDS JMK Bus – 153 (Tišnov, Železniční Stanice) Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 153, Tišnov, Železniční Stanice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ivančice, Náměstí stanice do Tišnov, Železniční Stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Poslední aktualizace v 25. srpna 2024
Jízdní řád alternativních tras 153 Jízdní řád 153 – Tišnov, Železniční Stanice Jízdní řád 153 – Rosice, Trávníky Jízdní řád 153 – Veverská Bítýška, Náměstí Jízdní řád 153 – Říčany Jízdní řád 153 – Sentice, Obecní Úřad Jízdní řád 153 – Ivančice, Náměstí Jízdní řád 153 – Zastávka, Železniční Stanice Jízdní řád 153 – Veverská Bítýška, Náměstí Jízdní řád 153 – Zastávka, Železniční Stanice Jízdní řád 153 – Oslavany, Aut. St. Jízdní řád 153 – Čebín, Železniční Stanice Jízdní řád 153 – Tišnov, Riegrova