Jízdní řád 154 – Ivančice, Náměstí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Židlochovice, Železniční Stanice | 4:22 | 5:22 | - | 8:22 | 10:22 | - | 13:22 | 14:22 |
Židlochovice, Aut. St. | 4:24 | 5:24 | - | 8:24 | 10:24 | - | 13:24 | 14:24 |
Hrušovany U Brna, Obecní Úřad | 4:28 | 5:28 | - | 8:28 | 10:28 | - | 13:28 | 14:28 |
Hrušovany U Brna, Žel. St. | 4:31 | 5:31 | - | 8:31 | 10:31 | - | 13:31 | 14:31 |
Hrušovany U Brna, Sídliště | 4:34 | 5:34 | - | 8:34 | 10:34 | - | 13:34 | 14:34 |
Hrušovany U Brna, Vúza | 4:35 | 5:35 | - | 8:35 | 10:35 | - | 13:35 | 14:35 |
Ledce, Rozcestí | 4:37 | 5:37 | - | 8:37 | 10:37 | - | 13:37 | 14:37 |
Ledce, Obecní Úřad | 4:38 | 5:38 | - | 8:38 | 10:38 | - | 13:38 | 14:38 |
Sobotovice | 4:40 | 5:40 | - | 8:40 | 10:40 | - | 13:40 | 14:40 |
Sobotovice, Transformátor | 4:42 | 5:42 | - | 8:42 | 10:42 | - | 13:42 | 14:42 |
Syrovice, Sobotovická | 4:45 | 5:45 | - | 8:45 | 10:45 | - | 13:45 | 14:45 |
Syrovice, Mš | - | - | - | 8:46 | 10:46 | - | - | - |
Syrovice, Chocholáč | 4:46 | 5:46 | - | 8:47 | 10:47 | - | 13:46 | 14:46 |
Bratčice | 4:49 | 5:49 | - | 8:49 | 10:49 | - | 13:49 | 14:49 |
Bratčice, Pískovna | 4:50 | 5:50 | - | 8:50 | 10:50 | - | 13:50 | 14:50 |
Němčičky | 4:52 | 5:52 | - | 8:52 | 10:52 | - | 13:52 | 14:52 |
Pravlov | 4:55 | 5:55 | - | 8:55 | 10:55 | - | 13:55 | 14:55 |
Pravlov, Kulturní Dům | 4:57 | 5:57 | - | 8:57 | 10:57 | - | 13:57 | 14:57 |
Dolní Kounice, Masarykovo Nám. | 5:16 | 6:16 | 8:16 | 9:16 | 11:16 | 13:10 | 14:16 | 15:16 |
Dolní Kounice, Skalní | 5:17 | 6:17 | 8:17 | 9:17 | 11:17 | 13:11 | 14:17 | 15:17 |
Nové Bránice | 5:18 | 6:18 | 8:18 | 9:18 | 11:18 | 13:12 | 14:18 | 15:18 |
Nové Bránice, Škola | 5:20 | 6:20 | 8:20 | 9:20 | 11:20 | 13:14 | 14:20 | 15:20 |
Nové Bránice, Rozc. | 5:21 | 6:21 | 8:21 | 9:21 | 11:21 | 13:15 | 14:21 | 15:21 |
Dolní Kounice, Nové Kounice | - | - | - | - | - | 13:16 | - | - |
Dolní Kounice, U Machových | - | - | - | - | - | 13:19 | - | - |
Dolní Kounice, Nové Kounice | - | - | - | - | - | 13:20 | - | - |
Moravské Bránice, Škola | 5:22 | 6:22 | 8:22 | 9:22 | 11:22 | 13:22 | 14:22 | 15:22 |
Moravské Bránice, Žel. St. | 5:31 | 6:26 | 8:26 | 9:26 | 11:26 | 13:26 | 14:26 | 15:26 |
Moravské Bránice, U Mašinhózu | 5:32 | 6:27 | 8:27 | 9:27 | 11:27 | 13:27 | 14:27 | 15:27 |
Ivančice, Stříbský Mlýn | 5:36 | 6:31 | 8:31 | 9:31 | 11:31 | 13:31 | 14:31 | 15:31 |
Ivančice, Horní Hlinky | 5:38 | 6:33 | 8:33 | 9:33 | 11:33 | 13:33 | 14:33 | 15:33 |
Ivančice, Náměstí | 6:27 | 6:36 | 8:36 | 12:27 | 11:36 | 13:57 | 14:36 | 16:27 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 154 (Ivančice, Náměstí)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 154, Ivančice, Náměstí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Židlochovice, Železniční Stanice do Ivančice, Náměstí stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Jízdní řád alternativních tras 154
- Jízdní řád 154 – Moravské Bránice, Žel. St.
- Jízdní řád 154 – Ivančice, Oslavanská
- Jízdní řád 154 – Dolní Kounice, Masarykovo Nám.
- Jízdní řád 154 – Dolní Kounice, Masarykovo Nám.
- Jízdní řád 154 – Moravské Bránice, Škola
- Jízdní řád 154 – Medlov
- Jízdní řád 154 – Němčičky
- Jízdní řád 154 – Pravlov, Kulturní Dům
- Jízdní řád 154 – Židlochovice, Železniční Stanice