Jízdní řád 154 – Dolní Kounice, Masarykovo Nám.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Ivančice, Náměstí | 13:57 | - | - | - | - |
Ivančice, Horní Hlinky | 13:58 | - | - | - | - |
Ivančice, Stříbský Mlýn | 14:02 | - | - | - | - |
Moravské Bránice, Žel. St. | - | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:38 |
Moravské Bránice, U Mašinhózu | 14:05 | - | - | - | - |
Moravské Bránice, Škola | 14:08 | 17:41 | 18:41 | 19:41 | 20:41 |
Dolní Kounice, Nové Kounice | 14:10 | - | - | - | - |
Dolní Kounice, U Machových | 14:11 | - | - | - | - |
Dolní Kounice, Nové Kounice | 14:14 | - | - | - | - |
Nové Bránice, Rozc. | 14:15 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 20:42 |
Nové Bránice, Škola | 14:16 | 17:43 | 18:43 | 19:43 | 20:43 |
Nové Bránice | 14:18 | 17:45 | 18:45 | 19:45 | 20:45 |
Dolní Kounice, Skalní | 14:19 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 20:46 |
Dolní Kounice, Masarykovo Nám. | 14:22 | 17:49 | 19:16 | 19:49 | 20:49 |
Jízdní řád na sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Moravské Bránice, Žel. St. | 8:35 | 10:35 | 14:35 | 16:35 | 19:35 |
Moravské Bránice, Škola | 8:38 | 10:38 | 14:38 | 16:38 | 19:38 |
Nové Bránice, Rozc. | 8:39 | 10:39 | 14:39 | 16:39 | 19:39 |
Nové Bránice, Škola | 8:40 | 10:40 | 14:40 | 16:40 | 19:40 |
Nové Bránice | 8:42 | 10:42 | 14:42 | 16:42 | 19:42 |
Dolní Kounice, Skalní | 8:43 | 10:43 | 14:43 | 16:43 | 19:43 |
Dolní Kounice, Masarykovo Nám. | 8:46 | 10:46 | 15:16 | 16:46 | 19:46 |
Jízdní řád na neděle
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Moravské Bránice, Žel. St. | 7:35 | 10:35 | 14:35 | 16:35 | 19:35 |
Moravské Bránice, Škola | 7:38 | 10:38 | 14:38 | 16:38 | 19:38 |
Nové Bránice, Rozc. | 7:39 | 10:39 | 14:39 | 16:39 | 19:39 |
Nové Bránice, Škola | 7:40 | 10:40 | 14:40 | 16:40 | 19:40 |
Nové Bránice | 7:42 | 10:42 | 14:42 | 16:42 | 19:42 |
Dolní Kounice, Skalní | 7:43 | 10:43 | 14:43 | 16:43 | 19:43 |
Dolní Kounice, Masarykovo Nám. | 7:46 | 10:46 | 15:16 | 16:46 | 19:46 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 154 (Dolní Kounice, Masarykovo Nám.)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 154, Dolní Kounice, Masarykovo Nám., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ivančice, Náměstí stanice do Dolní Kounice, Masarykovo Nám. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Jízdní řád alternativních tras 154
- Jízdní řád 154 – Moravské Bránice, Žel. St.
- Jízdní řád 154 – Ivančice, Náměstí
- Jízdní řád 154 – Ivančice, Oslavanská
- Jízdní řád 154 – Dolní Kounice, Masarykovo Nám.
- Jízdní řád 154 – Moravské Bránice, Škola
- Jízdní řád 154 – Medlov
- Jízdní řád 154 – Němčičky
- Jízdní řád 154 – Pravlov, Kulturní Dům
- Jízdní řád 154 – Židlochovice, Železniční Stanice