158
Jízdní řád 158 – Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Višňové, Náměstí | - | - | - | 12:59 |
Višňové, Mrazírny | - | - | - | 13:01 |
Horní Dunajovice, Obecní Úřad | - | 9:06 | 11:06 | 13:06 |
Horní Dunajovice, Domčice | - | 9:08 | 11:08 | 13:08 |
Želetice, Jednota | - | 9:10 | 11:10 | 13:10 |
Želetice, Škola | - | 9:11 | 11:11 | 13:11 |
Morašice | - | 9:15 | 11:15 | 13:15 |
Skalice, Dolní Zastávka | - | 9:18 | 11:18 | 13:18 |
Hostěradice, Chlupice | - | 9:21 | 11:21 | 13:21 |
Hostěradice, Náměstí | - | 9:24 | 11:24 | 13:24 |
Hostěradice, Lom | - | 9:25 | 11:25 | 13:25 |
Miroslav, Jesle | - | 9:29 | 11:29 | 13:29 |
Miroslav, Autobusové Nádraží | 8:02 | 9:32 | 11:32 | 13:32 |
Miroslav, Statek | 8:05 | 9:35 | 11:35 | 13:35 |
Miroslav, Provozovna Čas | 8:06 | 9:36 | 11:36 | 13:36 |
Miroslav, Réna | 8:08 | 9:38 | 11:38 | 13:38 |
Miroslav, Rozcestí | - | 9:40 | 11:40 | 13:40 |
Suchohrdly U Miroslavi | - | 9:42 | 11:42 | 13:42 |
Miroslav, Rozcestí | 8:10 | 9:45 | 11:45 | 13:45 |
Jiřice U Miroslavi | 8:18 | 9:53 | 11:53 | 14:00 |
Damnice | 8:21 | 9:56 | 11:56 | 14:03 |
Dolenice | 8:23 | 9:58 | 11:58 | 14:05 |
Břežany, Osada Ležák | 8:27 | 10:02 | 12:02 | 14:09 |
Břežany, U Statku | 8:30 | 10:05 | 12:05 | 14:12 |
Břežany, U Pošty | 8:31 | 10:06 | 12:06 | 14:13 |
Břežany, U Hostince | 8:33 | 10:08 | 12:08 | 14:15 |
Pravice | 8:37 | 10:12 | 12:12 | 14:19 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Znojemská | 8:40 | 10:15 | 12:15 | 14:22 |
Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp | 9:33 | 11:33 | 12:17 | - |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 158 (Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 158, Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Višňové, Náměstí stanice do Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Jízdní řád alternativních tras 158
- Jízdní řád 158 – Horní Dunajovice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 158 – Hostěradice, Náměstí
- Jízdní řád 158 – Dolenice
- Jízdní řád 158 – Horní Dunajovice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 158 – Miroslav, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 158 – Miroslav, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 158 – Miroslav, Rozcestí
- Jízdní řád 158 – Želetice, Jednota
- Jízdní řád 158 – Medlice, Křižovatka
- Jízdní řád 158 – Jiřice U Miroslavi
- Jízdní řád 158 – Břežany, U Hostince
- Jízdní řád 158 – Tavíkovice, Hostinec
- Jízdní řád 158 – Miroslav, Kašenec, Točna
- Jízdní řád 158 – Hostěradice, Náměstí