158
Jízdní řád 158 – Břežany, U Hostince
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Tavíkovice, Hostinec | - | 13:37 | - | 15:40 | - |
Tavíkovice, Škola | - | 13:40 | - | 15:43 | - |
Tavíkovice, Dobronice | - | 13:44 | - | 15:47 | - |
Přeskače, Obec | - | 13:48 | - | 15:51 | - |
Medlice, Křižovatka | - | 13:51 | - | 15:54 | - |
Višňové, Náměstí | - | 13:56 | - | 15:59 | - |
Višňové, Mrazírny | - | 13:58 | - | 16:01 | - |
Horní Dunajovice, Obecní Úřad | 4:23 | 14:03 | 15:06 | 16:06 | 17:06 |
Horní Dunajovice, Domčice | 4:25 | 14:05 | 15:08 | 16:08 | 17:08 |
Želetice, Jednota | 4:27 | 14:10 | 15:10 | 16:10 | 17:10 |
Želetice, Škola | 4:28 | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:11 |
Morašice | 4:32 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 |
Skalice, Dolní Zastávka | 4:35 | 14:18 | 15:18 | 16:18 | 17:18 |
Hostěradice, Chlupice | 4:38 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 |
Hostěradice, Náměstí | 4:45 | 14:24 | 15:24 | 16:24 | 17:24 |
Hostěradice, Lom | 4:46 | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 |
Miroslav, Jesle | 4:50 | 14:29 | 15:29 | 16:29 | 17:29 |
Miroslav, Autobusové Nádraží | 4:53 | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 |
Miroslav, Statek | 4:56 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 |
Miroslav, Provozovna Čas | 4:57 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 |
Miroslav, Réna | 4:59 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 |
Miroslav, Rozcestí | - | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 |
Suchohrdly U Miroslavi | - | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 |
Miroslav, Rozcestí | 5:01 | 14:45 | 15:45 | 16:45 | 17:45 |
Jiřice U Miroslavi | - | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 18:00 |
Damnice | 5:06 | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:03 |
Dolenice | 5:08 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 |
Břežany, Osada Ležák | 5:12 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 |
Břežany, U Statku | 5:14 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 |
Břežany, U Pošty | 5:15 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 |
Břežany, U Hostince | 5:17 | - | 16:15 | - | 19:50 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 158 (Břežany, U Hostince)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 158, Břežany, U Hostince, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Tavíkovice, Hostinec stanice do Břežany, U Hostince stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Jízdní řád alternativních tras 158
- Jízdní řád 158 – Horní Dunajovice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 158 – Hostěradice, Náměstí
- Jízdní řád 158 – Dolenice
- Jízdní řád 158 – Horní Dunajovice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 158 – Miroslav, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 158 – Miroslav, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 158 – Miroslav, Rozcestí
- Jízdní řád 158 – Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp
- Jízdní řád 158 – Želetice, Jednota
- Jízdní řád 158 – Medlice, Křižovatka
- Jízdní řád 158 – Jiřice U Miroslavi
- Jízdní řád 158 – Tavíkovice, Hostinec
- Jízdní řád 158 – Miroslav, Kašenec, Točna
- Jízdní řád 158 – Hostěradice, Náměstí