Jízdní řád 16 – Olomouc, Tabulový Vrch
Odjezd ze stanice Olomouc, Nové Sady
Víkendy | neděle a sobota |
---|---|
4:37 | 4:52 |
4:52 | 5:22 |
5:12 | 5:52 |
5:32 | 6:22 |
5:52 | 6:52 |
6:12 | 7:17 |
6:42 | 7:37 |
7:13 | 8:17 |
7:28 | 8:37 |
7:43 | 9:17 |
8:13 | 9:37 |
8:44 | 10:17 |
9:04 | 10:37 |
9:44 | 11:17 |
10:24 | 11:37 |
11:04 | 11:57 |
11:24 | 12:17 |
12:04 | 12:57 |
12:24 | 13:17 |
13:04 | 13:57 |
13:44 | 14:17 |
14:20 | 14:57 |
14:50 | 15:17 |
15:21 | 15:57 |
15:51 | 16:17 |
16:21 | 16:57 |
16:51 | 17:17 |
17:20 | 17:57 |
17:35 | 18:17 |
18:05 | 18:57 |
18:24 | 19:34 |
19:03 | 20:04 |
19:44 | 21:04 |
20:04 | 21:34 |
21:04 | 22:04 |
21:34 | 22:29 |
22:04 | 22:54 |
22:29 | 23:19 |
22:54 | - |
23:19 | - |
Jízdní řád Dopravní podnik města Olomouce, a.s. Bus – 16 (Olomouc, Tabulový Vrch)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Olomouce, a.s. na trase 16, Olomouc, Tabulový Vrch, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Olomouc, Nové Sady stanice do Olomouc, Tabulový Vrch stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Olomouce, a.s..