Jízdní řád 16 – Olomouc, Náměstí Hrdinů
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Olomouc, Centrum Haná | - | 21:10 | - |
Olomouc, Nová Ulice | - | 21:13 | - |
Olomouc, Okružní | - | 21:14 | - |
Olomouc, Tabulový Vrch | 20:44 | - | 23:25 |
Olomouc, Profesora Fuky | 20:45 | 21:15 | 23:26 |
Olomouc, Karafiátová | 20:46 | 21:16 | 23:27 |
Olomouc, Stupkova | 20:47 | 21:17 | 23:28 |
Olomouc, Jílová | 20:49 | 21:19 | 23:30 |
Olomouc, Kmochova | 20:50 | 21:20 | 23:31 |
Olomouc, Svornosti | 20:52 | 21:22 | 23:32 |
Olomouc, Náměstí Hrdinů | 20:55 | 21:25 | 23:35 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Olomouc, Tabulový Vrch | 20:44 | 23:25 |
Olomouc, Profesora Fuky | 20:45 | 23:26 |
Olomouc, Karafiátová | 20:46 | 23:27 |
Olomouc, Stupkova | 20:47 | 23:28 |
Olomouc, Jílová | 20:49 | 23:30 |
Olomouc, Kmochova | 20:50 | 23:31 |
Olomouc, Svornosti | 20:52 | 23:32 |
Olomouc, Náměstí Hrdinů | 20:55 | 23:35 |
Jízdní řád Dopravní podnik města Olomouce, a.s. Bus – 16 (Olomouc, Náměstí Hrdinů)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Olomouce, a.s. na trase 16, Olomouc, Náměstí Hrdinů, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Olomouc, Centrum Haná stanice do Olomouc, Náměstí Hrdinů stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Olomouce, a.s..