163
Jízdní řád 163 – Křižínkov
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Tišnov, Železniční Stanice | 17:08 | 22:38 |
Tišnov, Nádražní | 17:09 | 22:39 |
Tišnov, Čerpací Stanice | 17:10 | 22:40 |
Předklášteří, Papírna | 17:12 | 22:42 |
Předklášteří, Obecní Úřad | 17:13 | 22:43 |
Dolní Loučky, Střemchoví | 17:17 | 22:46 |
Dolní Loučky, Mezihoří | 17:18 | 22:47 |
Dolní Loučky, Škola | 17:20 | 22:48 |
Dolní Loučky, Hájenka | 17:23 | 22:50 |
Dolní Loučky, Chytálky, Rozcestí | 17:24 | 22:51 |
Kuřimské Jestřabí | 17:28 | 22:54 |
Kuřimská Nová Ves | 17:30 | 22:55 |
Kuřimská Nová Ves, Prosatín, Rozcestí | 17:31 | 22:56 |
Katov | 17:33 | 22:57 |
Níhov, Železniční Stanice | 17:35 | 22:58 |
Níhov | 17:37 | 22:59 |
Níhov, Železniční Stanice | 17:39 | 23:00 |
Katov | 17:41 | 23:01 |
Křižínkov | 17:43 | 23:02 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 163 (Křižínkov)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 163, Křižínkov, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Tišnov, Železniční Stanice do Křižínkov stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 163 z Brno-Venkov do Žďár Nad Sázavou.