164
Jízdní řád 164 – Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží | 4:35 | 12:54 |
Moravský Krumlov, Náměstí | - | 12:56 |
Moravský Krumlov, Kavalírka | 4:36 | - |
Moravský Krumlov, U Parku | - | 12:58 |
Moravský Krumlov, Poliklinika | - | 12:59 |
Moravský Krumlov, Břízová | - | 13:00 |
Moravský Krumlov, Jatky | - | 13:01 |
Moravský Krumlov, Okružní | - | 13:02 |
Moravský Krumlov, Durdice | 4:38 | 13:04 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Restaurace | 4:40 | 13:06 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Silo | 4:43 | 13:09 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Žel.St. | 4:44 | 13:10 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Lesovna | 4:46 | 13:12 |
Vedrovice, Obecní Úřad | 4:49 | 13:15 |
Vedrovice, U Lípy | 4:51 | 13:17 |
Kubšice, Křižovatka | 4:55 | 13:21 |
Olbramovice, Prodejna | 4:58 | 13:24 |
Olbramovice, Restaurace | 5:00 | 13:26 |
Šumice, Škola | 5:05 | 13:31 |
Loděnice, Křižovatka Šumická | 5:07 | 13:33 |
Loděnice, Obecní Úřad | 5:08 | 13:34 |
Loděnice, Škola | 5:09 | 13:35 |
Malešovice, Obecní Úřad | 5:14 | 13:40 |
Odrovice, Bytovky | 5:17 | 13:43 |
Odrovice | 5:18 | 13:44 |
Cvrčovice | 5:21 | 13:47 |
Cvrčovice, Učiliště | 5:22 | 13:48 |
Pohořelice, Tyršova | 5:24 | 13:50 |
Pohořelice, Náměstí | 5:25 | 13:51 |
Pohořelice, Městský Úřad | 5:27 | 13:53 |
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih | 5:47 | 14:04 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 164 (Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 164, Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží stanice do Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 164 z Znojmo do Břeclav.
Jízdní řád alternativních tras 164
- Jízdní řád 164 – Pohořelice, Náměstí
- Jízdní řád 164 – Vedrovice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 164 – Olbramovice, Restaurace
- Jízdní řád 164 – Vedrovice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 164 – Loděnice, Škola
- Jízdní řád 164 – Loděnice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 164 – Loděnice, Škola
- Jízdní řád 164 – Kubšice, Křižovatka
- Jízdní řád 164 – Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží