164
Jízdní řád 164 – Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih | - | - | - | 5:47 | - | - | - | - | - | - | 14:04 | - | - | - | - | - | - | 22:32 |
Pohořelice, Městský Úřad | - | - | - | 5:48 | - | - | - | - | - | - | 14:05 | - | - | - | - | - | - | 22:33 |
Pohořelice, Náměstí | - | - | 5:25 | 5:50 | 6:39 | - | 7:25 | 10:00 | 12:00 | - | 14:09 | - | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 20:05 | 22:35 |
Pohořelice, Tyršova | - | - | 5:26 | 5:51 | 6:40 | - | 7:26 | 10:01 | 12:01 | - | 14:10 | - | 14:40 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 20:06 | 22:36 |
Cvrčovice, Učiliště | - | - | 5:28 | 5:53 | 6:42 | - | 7:28 | 10:03 | 12:03 | - | 14:12 | - | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 20:08 | 22:38 |
Cvrčovice | - | - | 5:29 | 5:54 | 6:43 | - | 7:29 | 10:04 | 12:04 | - | 14:13 | - | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 20:09 | 22:39 |
Odrovice | - | - | 5:32 | 5:57 | 6:46 | - | 7:32 | 10:07 | 12:07 | - | 14:16 | - | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 20:12 | 22:42 |
Odrovice, Bytovky | - | - | 5:33 | 5:58 | 6:47 | - | 7:33 | 10:08 | 12:08 | - | 14:17 | - | 14:47 | 15:47 | 16:47 | 17:47 | 20:13 | 22:43 |
Malešovice, Obecní Úřad | - | - | 5:36 | 6:01 | 6:50 | - | 7:36 | 10:11 | 12:11 | - | 14:20 | - | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 20:16 | 22:46 |
Loděnice, Škola | - | - | 5:41 | 6:06 | 6:55 | - | 7:41 | 10:16 | 12:16 | 13:05 | 14:25 | - | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 20:21 | 22:51 |
Loděnice, Obecní Úřad | - | - | 5:42 | 6:07 | 6:56 | - | 7:42 | 10:17 | 12:17 | 13:06 | 14:26 | - | 14:56 | 15:56 | 16:56 | 17:56 | 20:22 | 22:52 |
Loděnice, Křižovatka Šumická | - | - | 5:43 | 6:08 | 6:57 | - | 7:43 | 10:18 | 12:18 | 13:07 | 14:27 | - | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 20:23 | 22:53 |
Šumice, Škola | - | - | 5:45 | 6:10 | 6:59 | - | 7:45 | 10:20 | 12:20 | 13:09 | 14:29 | - | 14:59 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 20:25 | 22:55 |
Olbramovice, Restaurace | 4:20 | 5:20 | 5:50 | 6:15 | 7:04 | - | 7:50 | 10:25 | 12:25 | 13:14 | 14:34 | 14:34 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 20:30 | 23:00 |
Olbramovice, Prodejna | 4:22 | 5:22 | 5:52 | 6:17 | 7:06 | - | 7:52 | 10:27 | 12:27 | 13:16 | 14:36 | 14:36 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 20:32 | 23:02 |
Kubšice, Křižovatka | 4:25 | 5:25 | 5:55 | 6:20 | 7:09 | - | 7:55 | 10:30 | 12:30 | 13:19 | - | 14:39 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 20:35 | 23:05 |
Vedrovice, U Lípy | 4:29 | 5:29 | 5:59 | 6:24 | 7:13 | - | 7:59 | 10:34 | 12:34 | 13:23 | - | 14:43 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 20:39 | 23:09 |
Vedrovice, Obecní Úřad | 4:31 | 5:31 | 6:01 | 6:26 | 7:15 | 7:09 | 8:01 | 10:36 | 12:36 | 13:25 | - | 14:45 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 20:41 | 23:11 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Lesovna | 4:34 | 5:34 | 6:04 | 6:29 | 7:18 | 7:12 | 8:04 | 10:39 | 12:39 | 13:28 | - | 14:48 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 20:44 | 23:14 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Žel.St. | 4:36 | 5:36 | 6:06 | 6:31 | 7:20 | 7:14 | 8:06 | 10:41 | 12:41 | 13:30 | 14:42 | 14:50 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 20:46 | 23:16 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Silo | 4:37 | 5:37 | 6:07 | 6:32 | 7:21 | 7:15 | 8:07 | 10:42 | 12:42 | 13:31 | 14:43 | 14:51 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 20:47 | 23:17 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Restaurace | 4:40 | 5:40 | 6:10 | 6:35 | 7:24 | 7:18 | 8:10 | 10:45 | 12:45 | 13:34 | 14:46 | 14:54 | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | 20:50 | 23:20 |
Moravský Krumlov, Durdice | 4:42 | 5:42 | 6:12 | 6:37 | 7:26 | 7:20 | 8:12 | 10:47 | 12:47 | 13:36 | 14:48 | 14:56 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | 20:52 | 23:22 |
Moravský Krumlov, Okružní | 4:44 | 5:44 | 6:14 | 6:39 | 7:28 | - | 8:14 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Moravský Krumlov, Jatky | 4:45 | 5:45 | 6:15 | 6:40 | 7:29 | - | 8:15 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Moravský Krumlov, Břízová | 4:46 | 5:46 | 6:16 | 6:41 | 7:30 | - | 8:16 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Moravský Krumlov, Poliklinika | 4:47 | 5:47 | 6:17 | 6:42 | 7:31 | - | 8:17 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Moravský Krumlov, Kavalírka | - | - | - | - | - | 7:22 | - | 10:49 | 12:49 | 13:38 | 14:50 | 14:58 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 20:54 | 23:24 |
Moravský Krumlov, Náměstí | 4:50 | 5:50 | 6:20 | 6:45 | 7:34 | - | 8:20 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží | 4:56 | 6:31 | 6:22 | 6:49 | 7:36 | 7:26 | 9:01 | 10:54 | 12:54 | 13:39 | 15:04 | 14:59 | 15:34 | 16:34 | 17:41 | 18:41 | 22:11 | 23:25 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Pohořelice, Náměstí | 7:00 | 15:00 | 19:00 |
Pohořelice, Tyršova | 7:01 | 15:01 | 19:01 |
Cvrčovice, Učiliště | 7:03 | 15:03 | 19:03 |
Cvrčovice | 7:04 | 15:04 | 19:04 |
Odrovice | 7:07 | 15:07 | 19:07 |
Odrovice, Bytovky | 7:08 | 15:08 | 19:08 |
Malešovice, Obecní Úřad | 7:11 | 15:11 | 19:11 |
Loděnice, Škola | 7:16 | 15:16 | 19:16 |
Loděnice, Obecní Úřad | 7:17 | 15:17 | 19:17 |
Loděnice, Křižovatka Šumická | 7:18 | 15:18 | 19:18 |
Šumice, Škola | 7:20 | 15:20 | 19:20 |
Olbramovice, Restaurace | 7:25 | 15:25 | 19:25 |
Olbramovice, Prodejna | 7:27 | 15:27 | 19:27 |
Kubšice, Křižovatka | 7:30 | 15:30 | 19:30 |
Vedrovice, U Lípy | 7:34 | 15:34 | 19:34 |
Vedrovice, Obecní Úřad | 7:36 | 15:36 | 19:36 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Lesovna | 7:39 | 15:39 | 19:39 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Žel.St. | 7:41 | 15:41 | 19:41 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Silo | 7:42 | 15:42 | 19:42 |
Moravský Krumlov, Rakšice, Restaurace | 7:45 | 15:45 | 19:45 |
Moravský Krumlov, Durdice | 7:47 | 15:47 | 19:47 |
Moravský Krumlov, Kavalírka | 7:49 | 15:49 | 19:49 |
Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží | 7:50 | 15:50 | 19:50 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 164 (Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 164, Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih stanice do Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 164 z Břeclav do Znojmo.
Jízdní řád alternativních tras 164
- Jízdní řád 164 – Pohořelice, Náměstí
- Jízdní řád 164 – Vedrovice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 164 – Olbramovice, Restaurace
- Jízdní řád 164 – Vedrovice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 164 – Pohořelice, Průmyslová Zóna Jih
- Jízdní řád 164 – Loděnice, Škola
- Jízdní řád 164 – Loděnice, Obecní Úřad
- Jízdní řád 164 – Loděnice, Škola
- Jízdní řád 164 – Kubšice, Křižovatka