166
Jízdní řád 166 – Brankovice, Železniční Stanice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Vyškov, Autobusové Nádraží | 5:07 | 8:12 | 10:07 | - | 16:02 |
Vyškov, Železniční Stanice | 5:08 | 8:13 | 10:08 | - | 16:03 |
Vyškov, Palánek | 5:10 | 8:15 | 10:10 | - | 16:05 |
Vyškov, Křečkovice | 5:11 | 8:16 | 10:11 | - | 16:06 |
Vyškov, Zouvalka | 5:18 | 8:23 | 10:18 | - | 16:13 |
Hlubočany, Terešov, Rozcestí | 5:19 | 8:24 | 10:19 | - | 16:14 |
Bohdalice-Pavlovice, Manerov | 5:22 | 8:27 | 10:22 | - | 16:17 |
Bohdalice-Pavlovice, Pavlovice | - | 8:32 | 10:33 | - | 16:22 |
Bohdalice-Pavlovice, Pavlovice, Rozcestí | 5:25 | 8:36 | 10:37 | - | 16:26 |
Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice | 5:28 | 8:38 | 10:38 | 14:58 | 16:29 |
Bohdalice-Pavlovice, Hradčany | 5:30 | 8:40 | 10:40 | 15:00 | 16:31 |
Kozlany | 5:32 | 8:42 | 10:42 | 15:02 | 16:33 |
Hvězdlice, Staré Hvězdlice | 5:36 | 8:46 | 10:46 | 15:06 | 16:37 |
Hvězdlice, Nové Hvězdlice | 5:38 | 8:48 | 10:48 | 15:08 | 16:40 |
Chvalkovice | 5:43 | 8:53 | 10:53 | 15:13 | 16:44 |
Chvalkovice, U Hřiště | 5:45 | 8:55 | 10:55 | 15:15 | 16:46 |
Nemochovice | 5:48 | 8:58 | - | 15:18 | 16:49 |
Brankovice, Obecní Úřad | 5:52 | 9:02 | - | 15:22 | 16:53 |
Brankovice, Železniční Stanice | 5:58 | - | - | 15:27 | - |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 166 (Brankovice, Železniční Stanice)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 166, Brankovice, Železniční Stanice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vyškov, Autobusové Nádraží stanice do Brankovice, Železniční Stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.