Jízdní řád 166 – Uhřice, Na Návsi
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Vyškov, Autobusové Nádraží | 5:47 | 15:02 | 16:37 |
Vyškov, Železniční Stanice | 5:48 | 15:03 | 16:38 |
Vyškov, Palánek | 5:50 | 15:05 | 16:40 |
Vyškov, Křečkovice | 5:52 | 15:07 | 16:42 |
Vyškov, Zouvalka | 5:58 | 15:13 | 16:48 |
Hlubočany, Terešov, Rozcestí | 5:59 | 15:14 | 16:49 |
Bohdalice-Pavlovice, Manerov | 6:02 | 15:17 | 16:52 |
Bohdalice-Pavlovice, Pavlovice | 6:07 | 15:22 | - |
Bohdalice-Pavlovice, Pavlovice, Rozcestí | 6:11 | 15:26 | 16:55 |
Bohdalice-Pavlovice, Bohdalice | 6:13 | 15:28 | 16:58 |
Bohdalice-Pavlovice, Hradčany | 6:15 | 15:30 | 17:00 |
Kozlany | 6:17 | 15:32 | 17:02 |
Hvězdlice, Nové Hvězdlice | 6:27 | 15:37 | 17:07 |
Hvězdlice, Nové Hvězdlice, Rozcestí | 6:29 | 15:39 | 17:09 |
Uhřice, Na Návsi | - | - | 17:14 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 166 (Uhřice, Na Návsi)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 166, Uhřice, Na Návsi, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vyškov, Autobusové Nádraží stanice do Uhřice, Na Návsi stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.