Jízdní řád 201 – Ostrava, Hranečník
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Přívoz, Hlavní Nádraží | 5:40 |
Přívoz, Nám. S. Čecha | 5:41 |
Přívoz, Sad B. Němcové | 5:43 |
Mor. Ostrava, Vozovna Trolejbusů | 5:44 |
Mor. Ostrava, Hornická Poliklinika | 5:45 |
Mor. Ostrava, Nová Radnice | 5:46 |
Mor. Ostrava, Most M. Sýkory | 5:48 |
Sl. Ostrava, Radnice | 5:50 |
Sl. Ostrava, Kostel | 5:51 |
Sl. Ostrava, Ústřední Hřbitov | 5:52 |
Ostrava, Hranečník | 5:54 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – 201 (Ostrava, Hranečník)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase 201, Ostrava, Hranečník, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Přívoz, Hlavní Nádraží stanice do Ostrava, Hranečník stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..