Linka 201
Radvanice, Ludvíkova - Přívoz, Hlavní Nádraží
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 201 autobus (Aktualizováno)
201 autobus (Ostrava, Hranečník) má 11 zastávek odjíždí z Přívoz, Hlavní Nádraží a končí v Ostrava, Hranečník.
Přehled jízdního řádu 201 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 05:40. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 201 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Ostrava, Hranečník (11 zastávek)
Přívoz, Hlavní Nádraží
Přívoz, Nám. S. Čecha
Přívoz, Sad B. Němcové
Mor. Ostrava, Vozovna Trolejbusů
Mor. Ostrava, Hornická Poliklinika
Mor. Ostrava, Nová Radnice
Mor. Ostrava, Most M. Sýkory
Sl. Ostrava, Radnice
Sl. Ostrava, Kostel
Sl. Ostrava, Ústřední Hřbitov
Ostrava, Hranečník
201 Často kladené dotazy
V kolik začne 201 autobus fungovat?
Služby na 201 autobus začínají v 05:40 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 201 autobus fungovat?
Služby na 201 autobus končí v 05:40 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 201 autobus?
Kdy přijde linka Radvanice, Ludvíkova - Přívoz, Hlavní Nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Radvanice, Ludvíkova - Přívoz, Hlavní Nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 201 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 201. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 201 (od Přívoz, Hlavní Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 201 v reálném čase. (Ostrava, Hranečník) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 201 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 201 (Ostrava, Hranečník) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
201 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 201 autobus cesty je Přívoz, Hlavní Nádraží a poslední zastávka je Ostrava, Hranečník. 201 (Ostrava, Hranečník) je v provozu během víkendy.
Další informace: 201 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 14 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 201 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 201 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 201 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 201 (Ostrava, Hranečník) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 201 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 201, v Ostrava
201 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- 88 - Poruba, Opavská - Sl. Ostrava, Zoo/ Jízdní řád
- 74 - Ostrava, Hranečník - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád
- OMN B - Mor. Ostrava, Most M. Sýkory - Mor. Ostrava, Stodolní/ Jízdní řád
- 61 - Ostrava, Hranečník - Ostrava, Výškovice/ Jízdní řád
- 73 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 30 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 96 - Hrabůvka, Poliklinika - Zábřeh, Korýtko/ Jízdní řád
- 27 - Hrabová, Statek - Ostrava, Proskovice/ Jízdní řád
- 26 - Ostrava, Proskovice - Vítkovice, Mírové Nám./ Jízdní řád
- 71 - Mor. Ostrava, Úan - Šenov, Volenství/ Jízdní řád
- 35 - Poruba, Otakara Jeremiáše - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád
- 76 - Svinov, Mosty - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- X58 - Ostrava, Plesná - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 46B - Svinov, Mosty - Polanka, Střed/ Jízdní řád
- 23 - Bohumín, Záblatí, Střed - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 37 - Poruba, Studentské Koleje - Mor. Ostrava, Úan/ Jízdní řád
- 40 - Poruba, Radnice - Plesná, Globus/ Jízdní řád
- 32 - Přívoz, Outlet Centrum - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- 67 - Mor. Ostrava, Křižíkova - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád