Jízdní řád 274 – Letovice, U Školy
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Horní Poříčí | 13:38 |
Prostřední Poříčí, Host.U Dvořáků | 13:40 |
Prostřední Poříčí | 13:42 |
Křetín, Škola | 13:45 |
Křetín | 13:46 |
Vranová, Rozc.0.2 | 13:49 |
Vranová, Samota | 13:50 |
Letovice, Přehrada | 13:51 |
Letovice, Papírny | 13:52 |
Letovice, Náměstí | 13:54 |
Letovice, U Školy | 13:59 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 274 (Letovice, U Školy)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 274, Letovice, U Školy, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Horní Poříčí stanice do Letovice, U Školy stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.