Linka 274
Letovice, U Školy
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 274 autobus (Aktualizováno)
274 autobus (Letovice, U Školy) má 11 zastávek odjíždí z Horní Poříčí a končí v Letovice, U Školy.
Přehled jízdního řádu 274 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 13:38. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 274 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Letovice, U Školy (11 zastávek)
Horní Poříčí
Prostřední Poříčí, Host.U Dvořáků
Prostřední Poříčí
Křetín, Škola
Křetín
Vranová, Rozc.0.2
Vranová, Samota
Letovice, Přehrada
Letovice, Papírny
Letovice, Náměstí
Letovice, U Školy
274 Často kladené dotazy
V kolik začne 274 autobus fungovat?
Služby na 274 autobus začínají v 13:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 274 autobus fungovat?
Služby na 274 autobus končí v 13:38 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 274 autobus?
Kdy přijde linka Letovice, U Školy autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Letovice, U Školy autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 274 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 274. autobus zastávka.
274 autobus Jízdní řád
274 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 13:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 13:38 | Jediný odjezd |
út | 13:38 | Jediný odjezd |
st | 13:38 | Jediný odjezd |
čt | 13:38 | Jediný odjezd |
pá | 13:38 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 274 (od Horní Poříčí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 274 v reálném čase. (Letovice, U Školy) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 274 autobus
Ceny IDS JMK 274 (Letovice, U Školy) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
274 (IDS JMK)
První zastávka 274 autobus cesty je Horní Poříčí a poslední zastávka je Letovice, U Školy. 274 (Letovice, U Školy) je v provozu během víkendy.
Další informace: 274 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 19 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 274 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 274 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 274 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 274 (Letovice, U Školy) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 274 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 274, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 673 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, nemocnice/ Jízdní řád
- 69 - Ukrajinská - Bosonohy/ Jízdní řád
- 255 - Boskovice, aut.st. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 260 - Lipovec, škola - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- OLY - Úzká - Modřice, Olympia jih/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 632 - Slavkov u Brna, žel. st. - Bučovice, aut. st./ Jízdní řád
- 336 - Vratislávka - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 51 - Zoologická zahrada - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 107 - Vyškov, Autobusové nádraží - ÚAN Zvonařka/ Jízdní řád
- 223 - Blansko, Klepačov, točna - Blansko, Těchov/ Jízdní řád
- 612 - Hlavní nádraží - Boleradice/ Jízdní řád
- 642 - Kyjov, aut. st. - Bučovice, u školy/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 545 - Hustopeče, autobusové nádraží - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 566 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 562 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád