Jízdní řád 420 – Zastávka, Železniční Stanice Jízdní řád na Víkendy Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Odjezd č. #14 Odjezd č. #15 Velká Bíteš, 1.Bs - - 5:28 - 7:41 - - 14:16 - 16:30 - - - - 22:06 Velká Bíteš, Bds - - 5:29 - 7:42 - - 14:17 - 16:31 - - - - 22:07 Velká Bíteš, Vlkovská - - 5:30 - 7:43 - - 14:18 - 16:32 - - - - 22:08 Velká Bíteš, Škola - - 5:32 - 7:45 - - 14:20 - 16:34 - - - - 22:10 Velká Bíteš, Náměstí - - 5:35 - 7:48 - - 14:23 - 16:37 - - - - 22:12 Velká Bíteš, Hybešova - - 5:37 - 7:50 - - 14:25 - 16:39 - - - - 22:13 Velká Bíteš, Košíkov - - 5:40 - 7:53 - - 14:28 - 16:42 - - - - 22:16 Velká Bíteš, Ludvíkov - - 5:43 - 7:56 - - 14:31 - 16:45 - - - - 22:19 Zálesná Zhoř - 4:40 - 6:37 - - 12:02 - - - - 18:06 - - - Zálesná Zhoř, Hájenka - 4:42 - 6:39 - - 12:04 - - - - 18:08 - - - Stanoviště, Rozc. 1.0 - 4:45 5:45 6:42 7:58 - 12:07 14:33 - 16:47 - 18:11 - - 22:21 Stanoviště 3:52 4:47 5:47 6:44 8:00 9:55 12:09 14:35 15:04 16:49 17:08 18:13 19:05 - 22:23 Újezd U Rosic 3:55 4:50 5:50 6:47 8:03 9:58 12:12 14:38 15:07 16:52 17:11 18:16 19:08 - 22:26 Újezd U Rosic, U Kovárny 3:56 4:51 5:51 6:48 - 9:59 - - - - - - - - - Újezd U Rosic, Samota 3:57 4:52 5:52 6:49 - 10:00 - - - - - - - - - Hluboké 3:59 4:54 5:54 6:51 - 10:02 - - - - - - - - - Újezd U Rosic, Samota 4:01 4:56 5:56 6:53 - 10:04 - - - - - - - - - Újezd U Rosic, U Kovárny 4:02 4:57 5:57 6:54 - 10:05 - - - - - - - - - Újezd U Rosic 4:03 4:58 5:58 6:55 - 10:06 - - - - - - - - - Zbraslav, Březina 4:06 5:01 6:01 6:58 8:06 10:09 12:15 14:41 15:10 16:55 17:14 18:19 19:11 - 22:29 Zbraslav 4:09 5:04 6:04 7:01 8:09 10:12 12:18 14:44 15:12 16:58 17:17 18:22 19:14 20:55 22:31 Zbraslav, Malinovského 4:11 5:06 6:06 7:03 8:11 10:14 12:20 14:46 15:13 17:00 17:19 18:24 19:16 20:56 22:32 Příbram Na Moravě, Rozc. 2.0 4:14 5:09 6:09 7:06 8:14 10:17 12:23 14:49 - - - - 19:19 - - Příbram Na Moravě, Brodek 4:16 5:11 6:11 7:08 8:16 10:19 12:25 14:51 - - - - 19:21 - - Příbram Na Moravě, Jednota 4:18 5:13 6:13 7:10 8:18 10:21 12:27 14:53 - - - - 19:23 - - Příbram Na Moravě, Brodek 4:20 5:15 6:15 7:12 8:20 10:23 12:29 14:55 - - - - 19:25 - - Příbram Na Moravě, Rozc. 2.0 4:22 5:17 6:17 7:14 8:22 10:25 12:31 14:57 15:15 17:03 17:22 18:27 19:27 20:58 22:33 Zastávka, Kopečky 4:27 5:22 6:22 7:19 8:27 10:30 12:36 15:02 15:19 17:08 17:27 18:32 19:32 21:02 22:37 Zastávka, Dům Zdraví 4:30 5:25 6:25 7:22 8:30 10:33 12:39 15:05 15:22 17:11 17:30 18:35 19:35 21:05 22:40 Zastávka, Železniční Stanice 4:43 5:51 6:46 11:16 9:26 14:26 12:48 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 19:38 21:08 23:36
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Zálesná Zhoř 3:59 11:59 16:59 Zálesná Zhoř, Hájenka 4:01 12:01 17:01 Stanoviště, Rozc. 1.0 4:03 12:03 17:03 Stanoviště 4:05 12:05 17:05 Újezd U Rosic 4:08 12:08 17:08 Zbraslav, Březina 4:11 12:11 17:11 Zbraslav 4:13 12:13 17:13 Zbraslav, Malinovského 4:14 12:14 17:14 Příbram Na Moravě, Rozc. 2.0 4:16 12:16 17:16 Příbram Na Moravě, Brodek 4:18 12:18 17:18 Příbram Na Moravě, Jednota 4:20 12:20 17:20 Příbram Na Moravě, Brodek 4:21 12:21 17:21 Příbram Na Moravě, Rozc. 2.0 4:23 12:23 17:23 Zastávka, Kopečky 4:27 12:27 17:27 Zastávka, Dům Zdraví 4:30 12:30 17:30 Zastávka, Železniční Stanice 4:33 12:33 17:33
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Zálesná Zhoř 8:59 11:59 16:59 19:59 Zálesná Zhoř, Hájenka 9:01 12:01 17:01 20:01 Stanoviště, Rozc. 1.0 9:03 12:03 17:03 20:04 Stanoviště 9:05 12:05 17:05 20:06 Újezd U Rosic 9:08 12:08 17:08 20:08 Zbraslav, Březina 9:11 12:11 17:11 20:11 Zbraslav 9:13 12:13 17:13 20:13 Zbraslav, Malinovského 9:14 12:14 17:14 20:14 Příbram Na Moravě, Rozc. 2.0 9:16 12:16 17:16 20:15 Příbram Na Moravě, Brodek 9:18 12:18 17:18 20:16 Příbram Na Moravě, Jednota 9:20 12:20 17:20 20:18 Příbram Na Moravě, Brodek 9:21 12:21 17:21 20:19 Příbram Na Moravě, Rozc. 2.0 9:23 12:23 17:23 20:20 Zastávka, Kopečky 9:27 12:27 17:27 20:24 Zastávka, Dům Zdraví 9:30 12:30 17:30 20:27 Zastávka, Železniční Stanice 10:21 12:33 17:33 20:30
Jízdní řád IDS JMK Bus – 420 (Zastávka, Železniční Stanice) Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 420, Zastávka, Železniční Stanice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Velká Bíteš, 1.Bs stanice do Zastávka, Železniční Stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 420 z Žďár Nad Sázavou do Brno-Venkov.
Poslední aktualizace v 22. července 2024
Jízdní řád alternativních tras 420