445
Jízdní řád 445 – Miroslav, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží | Moravský Krumlov, Náměstí | Moravský Krumlov, U Parku | Moravský Krumlov, Poliklinika | Moravský Krumlov, Břízová | Moravský Krumlov, Jatky | Petrovice | Lesonice, Požární Zbrojnice | Miroslavské Knínice | Miroslav, Kostel | Miroslav, Autobusové Nádraží |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:07 | 5:09 | 5:11 | 5:12 | 5:13 | 5:14 | 5:19 | 5:22 | 5:28 | 5:34 | 5:57 |
6:17 | 6:19 | 6:21 | 6:22 | 6:23 | 6:24 | 6:29 | 6:32 | 6:38 | 6:44 | 6:46 |
6:44 | 6:50 | 6:57 | - | - | - | - | - | - | - | - |
6:57 | 6:59 | 7:01 | 7:02 | 7:03 | 7:04 | 7:09 | 7:12 | 7:18 | 7:24 | 7:26 |
7:57 | 7:59 | 8:01 | 8:02 | 8:03 | 8:04 | 8:09 | 8:12 | 8:18 | 8:24 | 8:27 |
8:48 | 8:54 | 8:56 | - | - | - | - | - | - | - | - |
9:57 | 9:59 | 10:01 | 10:02 | 10:03 | 10:04 | 10:09 | 10:12 | 10:18 | 10:24 | 10:26 |
10:48 | 10:54 | 12:27 | - | - | - | - | - | - | - | - |
11:57 | 11:59 | 12:01 | 12:02 | 12:03 | 12:04 | 12:09 | 12:12 | 12:18 | 12:24 | 12:26 |
13:07 | 13:09 | 13:11 | 13:12 | 13:13 | 13:14 | 13:19 | 13:22 | 13:28 | 13:34 | 13:57 |
13:57 | 13:59 | 14:01 | 14:02 | 14:03 | 14:04 | 14:09 | 14:12 | 14:18 | 14:24 | 14:37 |
14:48 | 14:54 | 15:27 | - | - | - | - | - | - | - | - |
15:07 | 15:09 | 15:11 | 15:12 | 15:13 | 15:14 | 15:19 | 15:22 | 15:28 | 15:34 | 15:36 |
15:48 | 15:54 | 15:56 | - | - | - | - | - | - | - | - |
15:57 | 15:59 | 16:01 | 16:02 | 16:03 | 16:04 | 16:09 | 16:12 | 16:18 | 16:24 | 16:26 |
16:57 | 16:59 | 17:01 | 17:02 | 17:03 | 17:04 | 17:09 | 17:12 | 17:18 | 17:24 | 17:26 |
17:57 | 17:59 | 18:01 | 18:02 | 18:03 | 18:04 | 18:09 | 18:12 | 18:18 | 18:24 | 18:27 |
18:57 | 18:59 | 19:01 | 19:02 | 19:03 | 19:04 | 19:09 | 19:12 | 19:18 | 19:24 | 19:27 |
19:57 | 19:59 | 20:01 | 20:02 | 20:03 | 20:04 | 20:09 | 20:12 | 20:18 | 20:24 | 20:26 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží | 7:57 | 11:57 | 15:57 |
Moravský Krumlov, Náměstí | 7:59 | 11:59 | 15:59 |
Moravský Krumlov, U Parku | 8:01 | 12:01 | 16:01 |
Moravský Krumlov, Poliklinika | 8:02 | 12:02 | 16:02 |
Moravský Krumlov, Břízová | 8:03 | 12:03 | 16:03 |
Moravský Krumlov, Jatky | 8:04 | 12:04 | 16:04 |
Petrovice | 8:09 | 12:09 | 16:09 |
Lesonice, Požární Zbrojnice | 8:12 | 12:12 | 16:12 |
Miroslavské Knínice | 8:18 | 12:18 | 16:18 |
Miroslav, Kostel | 8:24 | 12:24 | 16:24 |
Miroslav, Autobusové Nádraží | 8:26 | 12:26 | 16:26 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 445 (Miroslav, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 445, Miroslav, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží stanice do Miroslav, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.