Linka 445
Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 445 autobus (Aktualizováno)
445 autobus ה má 11 zastávek odjíždí z Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží a končí v Miroslav, Autobusové Nádraží.
Vyberte 445 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Miroslav, Autobusové Nádraží (11 zastávek)
Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží
Moravský Krumlov, Náměstí
Moravský Krumlov, U Parku
Moravský Krumlov, Poliklinika
Moravský Krumlov, Břízová
Moravský Krumlov, Jatky
Petrovice
Lesonice, Požární Zbrojnice
Miroslavské Knínice
Miroslav, Kostel
Miroslav, Autobusové Nádraží
445 Často kladené dotazy
V kolik začne 445 autobus fungovat?
Služby na 445 autobus začínají v 05:07 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 445 autobus fungovat?
Služby na 445 autobus končí v 15:57 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 445 autobus?
Kdy přijde linka Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Moravský Krumlov, autobusové nádraží - Miroslav, autobusové nádraží Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 445 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 445. autobus zastávka.
445 autobus Jízdní řád
445 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 05:07 - 19:57
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:07 - 19:57 | 13 - 70 |
út | 05:07 - 19:57 | 13 - 70 |
st | 05:07 - 19:57 | 13 - 70 |
čt | 05:07 - 19:57 | 13 - 70 |
pá | 05:07 - 19:57 | 13 - 70 |
so | 07:57 - 15:57 | 240 |
ne | 07:57 - 15:57 | 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 445 (od Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 445 v reálném čase. (Miroslav, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 445 autobus
Ceny IDS JMK 445 (Miroslav, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
445 (IDS JMK)
První zastávka 445 autobus cesty je Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Miroslav, Autobusové Nádraží. 445 (Miroslav, Autobusové Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 445 má 11 zastávek a celková doba cesty je zhruba 29 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 445 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 445 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 445 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 445 (Miroslav, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 445 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 445, v Brno
445 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 741 - Vyškov, Poliklinika - Vyškov, Pustiměřská/ Jízdní řád
- 313 - Lysice, škola točna - Kuřim, železniční stanice/ Jízdní řád
- 567 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 320 - Lipůvka - Sentice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 668 - Kyjov, aut. st. - Čeložnice/ Jízdní řád
- 350 - Milešín - Řikonín, železniční stanice/ Jízdní řád
- 505 - Židlochovice, železniční stanice - Ořechovská/ Jízdní řád
- 832 - Pavlice, na kopci - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 920 - Tvarožná Lhota, Lučina - Strážnice, aut. st./ Jízdní řád
- 569 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru/ Jízdní řád
- 588 - Mikulov, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- 262 - Kořenec, točna - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 541 - Hustopeče, autobusové nádraží - Velké Hostěrádky, obecní úřad/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- 334 - Bystřice nad Pern., Novoměstská - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád
- 235 - Blansko, aut. st. - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád