Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Hrabová, Prům. Zóna Jih | 14:12 |
Hrabová, Prům. Zóna Střed | 14:13 |
Hrabová, Prům. Zóna Sever | 14:14 |
Hrabová, Tesco | 14:16 |
Hrabůvka, Benzina | 14:20 |
Hrabůvka, Kostel | 14:23 |
Hrabůvka, Poliklinika | 14:24 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – 48 (Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase 48, Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hrabová, Prům. Zóna Jih stanice do Hrabůvka, Poliklinika stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdní řád alternativních tras 48
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Poruba, Opavská
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Zábřeh, Kotva
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Poruba, Duha
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Zábřeh, Závoří
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabová, Tesco
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Sever
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabůvka, Kostel
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika