Jízdní řád 48 – Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hrabová, Prům. Zóna Jih | 14:09 | 14:24 | 14:39 | 14:54 | 15:09 | - | - | - | - | - | 22:05 | 22:07 | - |
Hrabová, Prům. Zóna Střed | 14:10 | 14:25 | 14:40 | 14:55 | 15:10 | - | - | - | - | - | 22:06 | 22:08 | - |
Hrabová, Prům. Zóna Sever | 14:11 | 14:26 | 14:41 | 14:56 | 15:11 | - | - | - | - | - | 22:07 | 22:09 | - |
Hrabová, Tesco | 14:13 | 14:28 | 14:43 | 14:58 | 15:13 | 15:28 | 15:43 | 15:58 | 16:13 | 16:28 | 22:09 | 22:11 | - |
Hrabůvka, Benzina | 14:17 | 14:32 | 14:47 | 15:02 | 15:17 | 15:32 | 15:47 | 16:02 | 16:17 | 16:32 | 22:13 | 22:15 | - |
Hrabůvka, Kostel | 14:20 | 14:35 | 14:50 | 15:05 | 15:20 | 15:35 | 15:50 | 16:05 | 16:20 | 16:35 | 22:16 | 22:18 | - |
Hrabůvka, Poliklinika | 14:21 | 14:36 | 14:51 | 15:06 | 15:21 | 15:36 | 15:51 | 16:06 | 16:21 | 16:36 | 22:17 | 22:19 | 1:10 |
Hrabůvka, Náměstí Ostrava-Jih | 14:22 | 14:37 | 14:52 | 15:07 | 15:22 | 15:37 | 15:52 | 16:07 | 16:22 | 16:37 | 22:18 | 22:20 | 1:11 |
Hrabůvka, Sámova | 14:24 | 14:39 | 14:54 | 15:09 | 15:24 | 15:39 | 15:54 | 16:09 | 16:24 | 16:39 | 22:19 | 22:21 | 1:12 |
Zábřeh, Hotel Bělský Les | 14:27 | 14:42 | 14:57 | 15:12 | 15:27 | 15:42 | 15:57 | 16:12 | 16:27 | 16:42 | 22:22 | 22:24 | 1:14 |
Zábřeh, Nám. Snp | 14:29 | 14:44 | 14:59 | 15:14 | 15:29 | 15:44 | 15:59 | 16:14 | 16:29 | 16:44 | 22:24 | 22:26 | 1:16 |
Zábřeh, Kotva | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 16:00 | 16:15 | 16:30 | 16:45 | 22:25 | 22:27 | 1:17 |
Zábřeh, Obchodní Centrum | 14:34 | 14:49 | 15:04 | 15:19 | 15:34 | 15:49 | 16:04 | 16:18 | 16:33 | 16:48 | 22:28 | 22:30 | 1:20 |
Zábřeh, Závoří | 14:37 | 14:52 | 15:07 | 15:22 | 15:37 | 15:52 | 16:07 | 16:21 | 16:36 | 16:51 | 22:30 | 22:32 | 1:22 |
Zábřeh, Pískové Doly | 14:38 | 14:53 | 15:08 | 15:23 | 15:38 | 15:53 | 16:08 | 16:22 | 16:37 | 16:52 | 22:31 | 22:33 | 1:23 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Hrabová, Prům. Zóna Jih | 6:11 | - |
Hrabová, Prům. Zóna Střed | 6:12 | - |
Hrabová, Prům. Zóna Sever | 6:13 | - |
Hrabová, Tesco | 6:15 | - |
Hrabůvka, Benzina | 6:19 | - |
Hrabůvka, Kostel | 6:22 | - |
Hrabůvka, Poliklinika | 6:23 | 1:10 |
Hrabůvka, Náměstí Ostrava-Jih | 6:24 | 1:11 |
Hrabůvka, Sámova | 6:25 | 1:12 |
Zábřeh, Hotel Bělský Les | 6:28 | 1:14 |
Zábřeh, Nám. Snp | 6:30 | 1:16 |
Zábřeh, Kotva | 6:31 | 1:17 |
Zábřeh, Obchodní Centrum | 6:34 | 1:20 |
Zábřeh, Závoří | 6:36 | 1:22 |
Zábřeh, Pískové Doly | 6:37 | 1:23 |
Jízdní řád Dopravní podnik Ostrava a.s. Bus – 48 (Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Ostrava a.s. na trase 48, Ostrava, Zábřeh, Pískové Doly, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hrabová, Prům. Zóna Jih stanice do Zábřeh, Pískové Doly stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdní řád alternativních tras 48
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Jih
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Poruba, Opavská
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Zábřeh, Kotva
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Poruba, Duha
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Zábřeh, Závoří
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabová, Tesco
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabová, Prům. Zóna Sever
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabůvka, Kostel
- Jízdní řád 48 – Ostrava, Hrabůvka, Poliklinika