Jízdní řád 49 – Přízřenice, Smyčka
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Úzká | 7:00 | 7:30 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 12:55 | 13:25 | 14:00 | 14:30 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 19:05 | 20:05 |
Autobusové Nádraží | 7:03 | 7:33 | 8:03 | 9:03 | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 12:58 | 13:28 | 14:03 | 14:33 | 15:03 | 15:33 | 16:03 | 16:33 | 17:03 | 19:07 | 20:07 |
Autobusové Nádraží | 7:05 | 7:35 | 8:05 | 9:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:00 | 13:30 | 14:05 | 14:35 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 19:08 | 20:08 |
Hladíkova | 7:06 | 7:36 | 8:06 | 9:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:01 | 13:31 | 14:06 | 14:36 | 15:06 | 15:36 | 16:06 | 16:36 | 17:06 | 19:09 | 20:09 |
Tržní | 7:08 | 7:38 | 8:08 | 9:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:03 | 13:33 | 14:08 | 14:38 | 15:08 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 | 19:11 | 20:11 |
Jiránkova | 7:09 | 7:39 | 8:09 | 9:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:04 | 13:34 | 14:09 | 14:39 | 15:09 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 19:12 | 20:12 |
Psychiatrická Nemocnice | 7:10 | 7:40 | 8:10 | 9:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:05 | 13:35 | 14:10 | 14:40 | 15:10 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 19:13 | 20:13 |
Textilní Kombinát | 7:11 | 7:41 | 8:11 | 9:11 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:06 | 13:36 | 14:11 | 14:41 | 15:11 | 15:41 | 16:11 | 16:41 | 17:11 | 19:14 | 20:14 |
Faměrovo Náměstí | 7:12 | 7:42 | 8:12 | 9:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:07 | 13:37 | 14:12 | 14:42 | 15:12 | 15:42 | 16:12 | 16:42 | 17:12 | 19:15 | 20:15 |
Mírová | 7:13 | 7:43 | 8:13 | 9:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:08 | 13:38 | 14:13 | 14:43 | 15:13 | 15:43 | 16:13 | 16:43 | 17:13 | 19:16 | 20:16 |
Černovická | 7:14 | 7:44 | 8:14 | 9:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:09 | 13:39 | 14:14 | 14:44 | 15:14 | 15:44 | 16:14 | 16:44 | 17:14 | 19:17 | 20:17 |
Mariánské Náměstí | 7:16 | 7:46 | 8:16 | 9:16 | 10:16 | 11:16 | 12:16 | 13:11 | 13:41 | 14:16 | 14:46 | 15:16 | 15:46 | 16:16 | 16:46 | 17:16 | 19:18 | 20:18 |
Komárov | 7:18 | 7:48 | 8:18 | 9:18 | 10:18 | 11:18 | 12:18 | 13:13 | 13:43 | 14:18 | 14:48 | 15:18 | 15:48 | 16:18 | 16:48 | 17:18 | 19:20 | 20:20 |
Kšírova | 7:19 | 7:49 | 8:19 | 9:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 | 13:14 | 13:44 | 14:19 | 14:49 | 15:19 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 19:21 | 20:21 |
Horní Heršpice | 7:20 | 7:50 | 8:20 | 9:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:15 | 13:45 | 14:20 | 14:50 | 15:20 | 15:50 | 16:20 | 16:50 | 17:20 | 19:22 | 20:22 |
Záhumenice | 7:22 | 7:52 | 8:22 | 9:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 | 13:17 | 13:47 | 14:22 | 14:52 | 15:22 | 15:52 | 16:22 | 16:52 | 17:22 | 19:23 | 20:23 |
Havránkova | 7:23 | 7:53 | 8:23 | 9:23 | 10:23 | 11:23 | 12:23 | 13:18 | 13:48 | 14:23 | 14:53 | 15:23 | 15:53 | 16:23 | 16:53 | 17:23 | 19:24 | 20:24 |
Dolní Heršpice | 7:24 | 7:54 | 8:24 | 9:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:19 | 13:49 | 14:24 | 14:54 | 15:24 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 | 19:24 | 20:24 |
Malá | 7:25 | 7:55 | 8:25 | 9:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 | 13:20 | 13:50 | 14:25 | 14:55 | 15:25 | 15:55 | 16:25 | 16:55 | 17:25 | 19:25 | 20:25 |
Přízřenice | 7:26 | 7:56 | 8:26 | 9:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:21 | 13:51 | 14:26 | 14:56 | 15:26 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 | 19:26 | 20:26 |
Přízřenice, Smyčka | 7:58 | 8:33 | 9:28 | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 13:58 | 14:28 | 14:58 | 15:28 | 15:58 | 16:28 | 17:30 | 16:59 | 17:29 | 20:20 | 20:29 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Úzká | 9:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 | 14:05 | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:05 | 20:05 |
Autobusové Nádraží | 9:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:07 | 20:07 |
Autobusové Nádraží | 9:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 19:08 | 20:08 |
Hladíkova | 9:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 20:09 |
Tržní | 9:11 | 10:11 | 11:11 | 12:11 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:11 | 20:11 |
Jiránkova | 9:12 | 10:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 | 19:12 | 20:12 |
Psychiatrická Nemocnice | 9:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:13 |
Textilní Kombinát | 9:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 | 20:14 |
Faměrovo Náměstí | 9:15 | 10:15 | 11:15 | 12:15 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 | 19:15 | 20:15 |
Hájecká | 9:15 | - | 11:15 | - | 13:15 | - | 15:15 | - | 17:15 | - | - | - |
Vinohradská | 9:16 | - | 11:16 | - | 13:16 | - | 15:16 | - | 17:16 | - | - | - |
Staré Černovice | 9:17 | - | 11:17 | - | 13:17 | - | 15:17 | - | 17:17 | - | - | - |
Vinohradská | 9:18 | - | 11:18 | - | 13:18 | - | 15:18 | - | 17:18 | - | - | - |
Hájecká | 9:19 | - | 11:19 | - | 13:19 | - | 15:19 | - | 17:19 | - | - | - |
Mírová | 9:20 | 10:16 | 11:20 | 12:16 | 13:20 | 14:16 | 15:20 | 16:16 | 17:20 | 18:16 | 19:16 | 20:16 |
Černovická | 9:21 | 10:17 | 11:21 | 12:17 | 13:21 | 14:17 | 15:21 | 16:17 | 17:21 | 18:17 | 19:17 | 20:17 |
Mariánské Náměstí | 9:22 | 10:18 | 11:22 | 12:18 | 13:22 | 14:18 | 15:22 | 16:18 | 17:22 | 18:18 | 19:18 | 20:18 |
Komárov | 9:24 | 10:20 | 11:24 | 12:20 | 13:24 | 14:20 | 15:24 | 16:20 | 17:24 | 18:20 | 19:20 | 20:20 |
Kšírova | 9:25 | 10:21 | 11:25 | 12:21 | 13:25 | 14:21 | 15:25 | 16:21 | 17:25 | 18:21 | 19:21 | 20:21 |
Horní Heršpice | 9:26 | 10:22 | 11:26 | 12:22 | 13:26 | 14:22 | 15:26 | 16:22 | 17:26 | 18:22 | 19:22 | 20:22 |
Záhumenice | 9:27 | 10:23 | 11:27 | 12:23 | 13:27 | 14:23 | 15:27 | 16:23 | 17:27 | 18:23 | 19:23 | 20:23 |
Havránkova | 9:28 | 10:24 | 11:28 | 12:24 | 13:28 | 14:24 | 15:28 | 16:24 | 17:28 | 18:24 | 19:24 | 20:24 |
Dolní Heršpice | 9:28 | 10:24 | 11:28 | 12:24 | 13:28 | 14:24 | 15:28 | 16:24 | 17:28 | 18:24 | 19:24 | 20:24 |
Malá | 9:29 | 10:25 | 11:29 | 12:25 | 13:29 | 14:25 | 15:29 | 16:25 | 17:29 | 18:25 | 19:25 | 20:25 |
Přízřenice | 9:30 | 10:26 | 11:30 | 12:26 | 13:30 | 14:26 | 15:30 | 16:26 | 17:30 | 18:26 | 19:26 | 20:26 |
Přízřenice, Smyčka | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 | 20:20 | 20:39 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 49 (Přízřenice, Smyčka)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 49, Přízřenice, Smyčka, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Úzká stanice do Přízřenice, Smyčka stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.