Jízdní řád 512 – Trboušany
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Modřice, Železniční Stanice | - | 10:30 | 17:30 |
Modřice, Smyčka | - | 10:35 | 17:35 |
Modřice, Tyršova | - | 10:36 | 17:36 |
Rajhrad, Stará Pošta | - | 10:42 | 17:42 |
Rajhrad, Geis | - | 10:43 | 17:43 |
Syrovice | 7:36 | 10:46 | 17:46 |
Syrovice, Chocholáč | 7:37 | 10:47 | 17:47 |
Bratčice | 7:39 | 10:49 | 17:49 |
Mělčany | 7:43 | 10:53 | 17:53 |
Dolní Kounice, Rybárna | 7:47 | 10:57 | 17:57 |
Dolní Kounice, Masarykovo Nám. | 8:01 | 11:01 | 18:01 |
Dolní Kounice, Trboušanská | 8:03 | 11:03 | 18:03 |
Trboušany | 11:53 | 11:08 | 18:53 |
Jízdní řád na neděle
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Modřice, Železniční Stanice | 8:30 |
Modřice, Smyčka | 8:35 |
Modřice, Tyršova | 8:36 |
Rajhrad, Stará Pošta | 8:42 |
Rajhrad, Geis | 8:43 |
Syrovice | 8:46 |
Syrovice, Chocholáč | 8:47 |
Bratčice | 8:49 |
Mělčany | 8:53 |
Dolní Kounice, Rybárna | 8:57 |
Dolní Kounice, Masarykovo Nám. | 9:01 |
Dolní Kounice, Trboušanská | 9:03 |
Trboušany | 9:08 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 512 (Trboušany)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 512, Trboušany, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Modřice, Železniční Stanice do Trboušany stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.