522
Jízdní řád 522 – Hustopeče, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 | Odjezd č. #19 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Židlochovice, Železniční Stanice | - | - | 5:27 | 6:37 | - | 7:55 | 8:27 | 9:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 | - | 14:25 | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 19:25 | 21:10 |
Židlochovice, Aut. St. | - | - | 5:29 | 6:39 | - | 7:57 | 8:29 | 9:12 | 11:12 | 12:12 | 13:12 | - | 14:27 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:27 | 19:27 | 21:12 |
Židlochovice, Nábřeží | - | - | 5:30 | 6:40 | - | 7:58 | 8:30 | 9:13 | 11:13 | 12:13 | 13:13 | - | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 | 21:13 |
Nosislav, Kroužek | - | - | 5:34 | 6:44 | - | 8:02 | 8:34 | 9:17 | 11:17 | 12:17 | 13:17 | - | 14:32 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 19:32 | 21:17 |
Nosislav, Městečko | - | - | 5:36 | 6:46 | - | 8:04 | 8:36 | 9:19 | 11:19 | 12:19 | 13:19 | - | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 21:19 |
Nosislav, POD Kopcem | - | - | 5:37 | 6:47 | - | 8:05 | 8:37 | 9:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 | - | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 21:20 |
Velké Němčice, Boudky | - | - | 5:38 | 6:48 | - | 8:06 | 8:38 | 9:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 | - | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 21:21 |
Velké Němčice, Škola | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 13:55 | - | - | - | - | - | - | - |
Velké Němčice | - | 4:40 | 5:40 | 6:50 | - | 8:08 | 8:40 | 9:23 | 11:23 | 12:23 | 13:23 | 13:57 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 21:23 |
Křepice, Škola | - | 4:44 | 5:44 | 6:54 | - | 8:12 | 8:44 | 9:27 | 11:27 | 12:27 | 13:27 | 14:01 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 21:27 |
Křepice, Dolní | - | 4:45 | 5:45 | 6:55 | - | 8:13 | 8:45 | 9:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:02 | 14:43 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 | 19:43 | 21:28 |
Nikolčice, Zd | - | 4:48 | 5:48 | 6:58 | - | 8:16 | 8:48 | 9:31 | 11:31 | 12:31 | 13:31 | 14:05 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 21:31 |
Nikolčice, Obecní Úřad | - | - | - | 7:00 | - | 8:18 | 8:50 | 9:33 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:07 | 14:48 | - | - | - | - | - | - |
Nikolčice, Jednota | - | - | - | - | - | 8:20 | 8:52 | 9:35 | 11:35 | 12:35 | 13:35 | - | 14:50 | - | - | - | - | - | - |
Nikolčice, Škola | - | 4:50 | 5:50 | - | - | 8:22 | 8:54 | 9:37 | 11:37 | 12:42 | 13:37 | - | 14:52 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 21:33 |
Nikolčice, Jednota | - | - | - | 7:02 | - | - | - | - | - | - | - | 14:09 | - | - | - | - | - | - | - |
Šitbořice, Nikolčická | 4:14 | 4:54 | 5:54 | - | - | 8:26 | 8:58 | 9:41 | 11:41 | 12:46 | 13:41 | - | 14:56 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 | 19:54 | 21:37 |
Šitbořice, Na Kopci | 4:16 | 4:56 | 5:56 | - | - | 8:28 | 9:00 | 9:43 | 11:43 | 12:48 | 13:43 | - | 14:58 | 15:56 | 16:56 | 17:56 | 18:56 | 19:56 | 21:39 |
Diváky, Dílny | 4:19 | 4:59 | 5:59 | - | - | 8:31 | 9:03 | 9:46 | 11:46 | 12:51 | 13:46 | - | 15:01 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 18:59 | 19:59 | 21:42 |
Diváky, Obecní Úřad | 4:21 | 5:01 | 6:01 | - | 7:11 | 8:33 | 9:05 | 9:48 | 11:48 | 12:53 | 13:48 | - | 15:03 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:01 | 20:01 | 21:44 |
Nikolčice, Rozcestí | 4:24 | 5:04 | 6:04 | 7:05 | 7:14 | 8:36 | 9:08 | 9:51 | 11:51 | 12:56 | 13:51 | 14:12 | 15:06 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:04 | 20:04 | 21:47 |
Kurdějov, U Penzionu | 4:28 | 5:08 | 6:08 | 7:09 | 7:18 | 8:40 | 9:12 | 9:55 | 11:55 | 13:00 | 13:55 | 14:16 | 15:10 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 19:08 | 20:08 | 21:51 |
Kurdějov, Most | 4:29 | 5:09 | 6:09 | 7:10 | 7:19 | 8:41 | 9:13 | 9:56 | 11:56 | 13:01 | 13:56 | 14:17 | 15:11 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 20:09 | 21:52 |
Hustopeče, Cihelna | 4:33 | 5:13 | 6:13 | 7:14 | 7:23 | 8:45 | 9:17 | 10:00 | 12:00 | 13:05 | 14:00 | 14:21 | 15:15 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:13 | 20:13 | 21:56 |
Hustopeče, U Stadionu | 4:34 | 5:14 | 6:14 | 7:15 | 7:24 | 8:46 | 9:18 | 10:01 | 12:01 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Hustopeče, Autobusové Nádraží | 4:42 | 5:42 | 6:33 | 7:18 | 7:27 | 11:53 | 9:21 | 10:04 | 12:04 | 13:08 | 14:08 | 14:24 | 16:12 | 16:16 | 17:16 | 18:16 | 19:57 | 20:16 | 21:59 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Židlochovice, Železniční Stanice | 5:10 | 7:10 | 9:10 | 11:10 | 13:10 | 15:10 | 17:10 | 19:10 | 21:10 |
Židlochovice, Aut. St. | 5:12 | 7:12 | 9:12 | 11:12 | 13:12 | 15:12 | 17:12 | 19:12 | 21:12 |
Židlochovice, Nábřeží | 5:13 | 7:13 | 9:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 | 19:13 | 21:13 |
Nosislav, Kroužek | 5:17 | 7:17 | 9:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 19:17 | 21:17 |
Nosislav, Městečko | 5:19 | 7:19 | 9:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 | 17:19 | 19:19 | 21:19 |
Nosislav, POD Kopcem | 5:20 | 7:20 | 9:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 | 21:20 |
Velké Němčice, Boudky | 5:21 | 7:21 | 9:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 | 17:21 | 19:21 | 21:21 |
Velké Němčice | 5:23 | 7:23 | 9:23 | 11:23 | 13:23 | 15:23 | 17:23 | 19:23 | 21:23 |
Křepice, Škola | 5:27 | 7:27 | 9:27 | 11:27 | 13:27 | 15:27 | 17:27 | 19:27 | 21:27 |
Křepice, Dolní | 5:28 | 7:28 | 9:28 | 11:28 | 13:28 | 15:28 | 17:28 | 19:28 | 21:28 |
Nikolčice, Zd | 5:31 | 7:31 | 9:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 | 19:31 | 21:31 |
Nikolčice, Škola | 5:33 | 7:33 | 9:33 | 11:33 | 13:33 | 15:33 | 17:33 | 19:33 | 21:33 |
Šitbořice, Nikolčická | 5:37 | 7:37 | 9:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 | 17:37 | 19:37 | 21:37 |
Šitbořice, Na Kopci | 5:39 | 7:39 | 9:39 | 11:39 | 13:39 | 15:39 | 17:39 | 19:39 | 21:39 |
Diváky, Dílny | 5:42 | 7:42 | 9:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 | 17:42 | 19:42 | 21:42 |
Diváky, Obecní Úřad | 5:44 | 7:44 | 9:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 17:44 | 19:44 | 21:44 |
Nikolčice, Rozcestí | 5:47 | 7:47 | 9:47 | 11:47 | 13:47 | 15:47 | 17:47 | 19:47 | 21:47 |
Kurdějov, U Penzionu | 5:51 | 7:51 | 9:51 | 11:51 | 13:51 | 15:51 | 17:51 | 19:51 | 21:51 |
Kurdějov, Most | 5:52 | 7:52 | 9:52 | 11:52 | 13:52 | 15:52 | 17:52 | 19:52 | 21:52 |
Hustopeče, Cihelna | 5:56 | 7:56 | 9:56 | 11:56 | 13:56 | 15:56 | 17:56 | 19:56 | 21:56 |
Hustopeče, Autobusové Nádraží | 7:57 | 7:59 | 9:59 | 11:59 | 13:59 | 15:59 | 17:59 | 19:59 | 21:59 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 522 (Hustopeče, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 522, Hustopeče, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Židlochovice, Železniční Stanice do Hustopeče, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 522 z Brno-Venkov do Břeclav.