542
Jízdní řád 542 – Hustopeče, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží | Zaječí, Rozcestí | Starovičky | Starovičky, Průmyslová Zóna | Hustopeče, Strojírny | Hustopeče, Autobusové Nádraží |
---|---|---|---|---|---|
4:25 | 4:28 | 4:32 | 4:34 | 4:38 | 4:43 |
4:55 | 4:58 | 5:02 | 5:04 | 5:08 | 5:10 |
5:14 | 5:17 | 5:19 | 5:21 | 5:22 | 5:30 |
5:25 | 5:28 | 5:32 | 5:34 | 5:38 | 5:53 |
6:25 | 6:28 | 6:32 | 6:34 | 6:38 | 6:40 |
6:44 | 6:47 | 6:49 | 6:51 | 6:52 | 7:00 |
7:14 | 7:17 | 7:19 | 7:21 | 7:22 | 7:30 |
7:30 | 7:33 | 7:37 | 7:39 | 7:43 | 7:45 |
8:14 | 8:17 | 8:19 | 8:21 | 8:22 | 8:30 |
9:14 | 9:17 | 9:19 | 9:21 | 9:22 | 9:30 |
10:10 | 10:14 | 10:17 | 10:19 | 10:21 | 10:22 |
11:10 | 11:14 | 11:17 | 11:19 | 11:21 | 11:22 |
12:14 | 12:17 | 12:19 | 12:21 | 12:22 | 12:30 |
13:14 | 13:17 | 13:19 | 13:21 | 13:22 | 13:30 |
13:30 | 13:33 | 13:37 | 13:39 | 13:43 | 13:45 |
14:16 | 14:24 | 14:27 | 14:29 | 14:31 | 14:32 |
14:30 | 14:33 | 14:37 | 14:39 | 14:43 | 14:53 |
14:44 | 14:47 | 14:49 | 14:51 | 14:52 | 15:00 |
15:14 | 15:17 | 15:19 | 15:21 | 15:22 | 15:30 |
15:30 | 15:33 | 15:37 | 15:39 | 15:43 | 15:45 |
16:14 | 16:17 | 16:19 | 16:21 | 16:22 | 16:30 |
16:30 | 16:33 | 16:37 | 16:39 | 16:43 | 16:45 |
17:14 | 17:17 | 17:19 | 17:21 | 17:22 | 17:30 |
18:14 | 18:17 | 18:19 | 18:21 | 18:22 | 18:30 |
19:14 | 19:17 | 19:19 | 19:21 | 19:22 | 19:30 |
21:14 | 21:17 | 21:19 | 21:21 | 21:22 | 21:30 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Břeclav, Gumotex | 7:06 | - | - | - |
Břeclav, Autobusové Nádraží | 7:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 |
Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad | 7:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 |
Břeclav, Cukrovar | 7:19 | 11:19 | 13:19 | 15:19 |
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova | 7:21 | 11:21 | 13:21 | 15:21 |
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná | 7:22 | 11:22 | 13:22 | 15:22 |
Moravský Žižkov, Prechov Dvůr | 7:30 | 11:30 | 13:30 | 15:30 |
Moravský Žižkov, Benátky | 7:32 | 11:32 | 13:32 | 15:32 |
Moravský Žižkov, Křižovatka | 7:33 | 11:33 | 13:33 | 15:33 |
Moravský Žižkov, Bílovská | 7:34 | 11:34 | 13:34 | 15:34 |
Velké Bílovice, Na Konci | 7:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 |
Velké Bílovice, Kovárna | 7:38 | 11:38 | 13:38 | 15:38 |
Velké Bílovice, Autobusové Nádraží | 7:40 | 11:40 | 13:40 | 15:40 |
Velké Bílovice, Svárov | 7:42 | 11:42 | 13:42 | 15:42 |
Rakvice, Trkmanský Dvůr | 7:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 |
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží | 7:55 | 11:55 | 13:55 | 15:55 |
Zaječí, Rozcestí | 7:58 | 11:58 | 13:58 | 15:58 |
Starovičky | 8:02 | 12:02 | 14:02 | 16:02 |
Starovičky, Průmyslová Zóna | 8:04 | 12:04 | 14:04 | 16:04 |
Hustopeče, Strojírny | 8:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 |
Hustopeče, Autobusové Nádraží | 9:53 | 13:53 | 15:53 | 16:10 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 542 (Hustopeče, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 542, Hustopeče, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Břeclav, Gumotex stanice do Hustopeče, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Jízdní řád alternativních tras 542
- Jízdní řád 542 – Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 542 – Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 542 – Břeclav, Gumotex
- Jízdní řád 542 – Hustopeče, Nemocnice
- Jízdní řád 542 – Břeclav, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 542 – Velké Bílovice, Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 542 – Moravský Žižkov, Křižovatka