Jízdní řád 542 – Břeclav, Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Hustopeče, Autobusové Nádraží | 5:18 | 5:53 | 6:23 | 6:43 | 7:23 | 7:53 | 8:53 | 9:53 | 10:53 | 13:53 | 14:23 | 14:53 | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 18:53 |
Hustopeče, Strojírny | 5:20 | 5:55 | 6:25 | 6:45 | 7:25 | 7:55 | 8:55 | 9:55 | 10:55 | 13:55 | 14:25 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 18:55 |
Starovičky, Průmyslová Zóna | 5:24 | 5:59 | 6:29 | 6:49 | 7:29 | 7:59 | 8:59 | 9:59 | 10:59 | 13:59 | 14:29 | 14:59 | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 18:59 |
Starovičky | 5:26 | 6:01 | 6:31 | 6:51 | 7:31 | 8:01 | 9:01 | 10:01 | 11:01 | 14:01 | 14:31 | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 18:01 | 19:01 |
Zaječí, Rozcestí | 5:29 | 6:04 | 6:34 | 6:54 | 7:34 | 8:04 | 9:04 | 10:04 | 11:04 | 14:04 | 14:34 | 15:04 | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:04 |
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží | 5:33 | 6:08 | 6:38 | 6:58 | 7:38 | 8:08 | 9:08 | 10:08 | 11:08 | 14:08 | 14:38 | 15:08 | 16:08 | 17:08 | 18:08 | 19:08 |
Velké Pavlovice, Gymnázium | - | - | - | - | 7:40 | - | - | - | - | 14:10 | - | - | - | - | - | - |
Rakvice, Trkmanský Dvůr | 5:39 | 6:14 | 6:44 | 7:04 | 7:45 | 8:14 | 9:14 | 10:14 | 11:14 | 14:15 | 14:44 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 19:14 |
Velké Bílovice, Svárov | 5:43 | 6:18 | 6:48 | 7:08 | 7:49 | 8:18 | 9:18 | 10:18 | 11:18 | 14:19 | 14:48 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 19:18 |
Velké Bílovice, Autobusové Nádraží | 5:45 | 6:20 | 6:50 | 7:10 | 7:51 | 8:20 | 9:20 | 10:20 | 11:20 | 14:21 | 14:50 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 19:20 |
Velké Bílovice, Kovárna | 5:47 | 6:22 | 6:52 | 7:12 | 7:53 | 8:22 | 9:22 | 10:22 | 11:22 | 14:23 | 14:52 | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 19:22 |
Velké Bílovice, Na Konci | 5:48 | 6:23 | 6:53 | 7:13 | 7:54 | 8:23 | 9:23 | 10:23 | 11:23 | 14:24 | 14:53 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 19:23 |
Moravský Žižkov, Bílovská | 5:51 | 6:26 | 6:56 | 7:16 | 7:57 | 8:26 | 9:26 | 10:26 | 11:26 | 14:27 | 14:56 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | 19:26 |
Moravský Žižkov, Křižovatka | 5:52 | 6:27 | 6:57 | 7:17 | 7:58 | 8:27 | 9:27 | 10:27 | 11:27 | 14:28 | 14:57 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:27 | 19:27 |
Moravský Žižkov, Benátky | 5:53 | 6:28 | 6:58 | 7:18 | 7:59 | 8:28 | 9:28 | 10:28 | 11:28 | 14:29 | 14:58 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 19:28 |
Moravský Žižkov, Prechov Dvůr | 5:55 | 6:30 | 7:00 | 7:20 | 8:01 | 8:30 | 9:30 | 10:30 | 11:30 | 14:31 | 15:00 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 |
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná | 6:03 | 6:38 | 7:08 | 7:28 | 8:09 | 8:38 | 9:38 | 10:38 | 11:38 | 14:39 | 15:08 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 |
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova | 6:04 | 6:39 | 7:09 | 7:29 | 8:10 | 8:39 | 9:39 | 10:39 | 11:39 | 14:40 | 15:09 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 18:39 | 19:39 |
Břeclav, Cukrovar | 6:06 | 6:41 | 7:11 | 7:31 | 8:12 | 8:41 | 9:41 | 10:41 | 11:41 | 14:42 | 15:11 | 15:41 | 16:41 | 17:41 | 18:41 | 19:41 |
Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad | 6:08 | 6:43 | 7:13 | 7:33 | 8:14 | 8:43 | 9:43 | 10:43 | 11:43 | 14:44 | 15:13 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 | 19:43 |
Břeclav, Poliklinika | - | - | - | - | 8:17 | 8:46 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Břeclav, Autobusové Nádraží | 6:11 | 6:46 | 8:14 | 7:36 | 9:14 | 10:10 | 11:10 | 14:44 | 12:14 | 15:14 | 15:16 | 16:14 | 17:14 | 18:14 | 18:46 | 21:14 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Hustopeče, Autobusové Nádraží | - | 9:53 | - | 13:53 | 15:53 | 17:53 |
Hustopeče, Strojírny | - | 9:55 | - | 13:55 | 15:55 | 17:55 |
Starovičky, Průmyslová Zóna | - | 9:59 | - | 13:59 | 15:59 | 17:59 |
Starovičky | - | 10:01 | - | 14:01 | 16:01 | 18:01 |
Zaječí, Rozcestí | - | 10:04 | - | 14:04 | 16:04 | 18:04 |
Velké Pavlovice, Autobusové Nádraží | 8:08 | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 |
Rakvice, Trkmanský Dvůr | 8:14 | 10:14 | 12:14 | 14:14 | 16:14 | 18:14 |
Velké Bílovice, Svárov | 8:18 | 10:18 | 12:18 | 14:18 | 16:18 | 18:18 |
Velké Bílovice, Autobusové Nádraží | 8:20 | 10:20 | 12:20 | 14:20 | 16:20 | 18:20 |
Velké Bílovice, Kovárna | 8:22 | 10:22 | 12:22 | 14:22 | 16:22 | 18:22 |
Velké Bílovice, Na Konci | 8:23 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 | 18:23 |
Moravský Žižkov, Bílovská | 8:26 | 10:26 | 12:26 | 14:26 | 16:26 | 18:26 |
Moravský Žižkov, Křižovatka | 8:27 | 10:27 | 12:27 | 14:27 | 16:27 | 18:27 |
Moravský Žižkov, Benátky | 8:28 | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:28 | 18:28 |
Moravský Žižkov, Prechov Dvůr | 8:30 | 10:30 | 12:30 | 14:30 | 16:30 | 18:30 |
Břeclav, Stará Břeclav, Křižovatka Ladná | 8:38 | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:38 | 18:38 |
Břeclav, Stará Břeclav, Skopalíkova | 8:39 | 10:39 | 12:39 | 14:39 | 16:39 | 18:39 |
Břeclav, Cukrovar | 8:41 | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 |
Břeclav, Náměstí Tgm, Městský Úřad | 8:43 | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 | 18:43 |
Břeclav, Autobusové Nádraží | 9:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | 19:14 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 542 (Břeclav, Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 542, Břeclav, Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hustopeče, Autobusové Nádraží stanice do Břeclav, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.