Jízdní řád 555 – Podivín, Železniční Stanice Jízdní řád na Víkendy Valtice, Úvaly, Na Konci Valtice, Úvaly Valtice, Celnice Valtice, Aut. St. Valtice, Železniční Zastávka Valtice, Hřbitov Hlohovec, Obecní Úřad Hlohovec, Rybárna Hlohovec, Tři Grácie Lednice, Valtická Lednice, Náměstí Podivín, Fruta Podivín, Besední Dům Podivín, Železniční Stanice 4:57 4:58 5:01 5:04 5:06 5:07 5:10 5:12 5:14 5:17 5:30 5:36 5:37 5:39 6:12 6:14 6:15 6:18 6:20 6:22 6:25 6:32 6:38 6:39 6:41 - - - 7:00 7:05 7:12 7:14 7:15 7:18 7:20 7:22 7:25 7:32 7:38 7:39 8:18 - 8:12 8:14 8:15 8:18 8:20 8:22 8:25 8:32 8:38 8:39 9:18 - - - 10:00 10:05 10:12 10:14 10:15 10:18 10:20 10:22 10:25 10:32 10:38 10:39 11:18 - 12:12 12:14 12:15 12:18 12:20 12:22 12:25 12:32 12:38 12:39 13:18 - - - 13:02 13:04 13:05 13:08 13:10 13:12 13:15 13:32 13:38 13:39 14:18 - - - 14:05 14:06 14:09 14:12 14:14 14:15 14:18 14:20 14:22 14:25 14:32 14:38 14:39 15:18 15:05 15:06 15:09 15:12 15:14 15:15 15:18 15:20 15:22 15:25 15:32 15:38 15:39 16:18 16:00 16:05 16:12 16:14 16:15 16:18 16:20 16:22 16:25 16:32 16:38 16:39 17:18 - 17:05 17:06 17:09 17:12 17:14 17:15 17:18 17:20 17:22 17:25 17:32 17:38 17:39 18:18 18:12 18:14 18:15 18:18 18:20 18:22 18:25 18:32 18:38 18:39 19:18 - - - 20:05 20:06 20:09 20:12 20:14 20:15 20:18 20:20 20:22 20:25 20:32 20:38 20:39 20:41 21:02 21:04 21:05 21:08 21:10 21:12 21:15 21:32 21:38 21:39 22:18 - - - 22:12 22:14 22:15 22:18 22:20 22:22 22:25 22:28 22:34 22:35 22:37 - - -
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz - - - - - - - - 16:45 - Herrnbaumgarten, Ortsmitte - - - - - - - - 16:51 - Herrnbaumgarten, Sportplatz - - - - - - - - 16:53 - Schrattenberg, Kirchenplatz - - - - 10:03 - 14:03 15:55 16:58 - Valtice, Úvaly, Na Konci - - 8:05 - - - - 16:05 - - Valtice, Celnice - - - - 10:07 - 14:07 - 17:02 - Valtice, Úvaly - - 8:06 - - - - 16:06 - - Valtice, Celnice - - 8:09 - - - - 16:09 - - Valtice, Aut. St. 6:02 6:56 8:12 - 10:12 12:12 14:12 16:12 17:12 18:12 Valtice, Železniční Zastávka 6:04 6:58 8:14 - 10:14 12:14 14:14 16:14 17:14 18:14 Valtice, Hřbitov 6:05 6:59 8:15 - 10:15 12:15 14:15 16:15 17:15 18:15 Hlohovec, Obecní Úřad 6:08 - 8:18 - 10:18 12:18 14:18 16:18 17:18 18:18 Hlohovec, Rybárna 6:10 - 8:20 - 10:20 12:20 14:20 16:20 17:20 18:20 Hlohovec, Tři Grácie 6:12 - 8:22 - 10:22 12:22 14:22 16:22 17:22 18:22 Lednice, Valtická 6:15 7:03 8:25 - 10:25 12:25 14:25 16:25 17:25 18:25 Lednice, Náměstí 6:20 7:06 8:32 9:32 10:32 12:32 14:32 16:32 17:30 18:32 Podivín, Fruta 6:26 7:12 8:38 9:38 10:38 12:38 14:38 16:38 17:36 18:38 Podivín, Besední Dům 6:27 7:13 8:39 9:39 10:39 12:39 14:39 16:39 17:37 18:39 Podivín, Železniční Stanice 6:30 7:18 9:18 10:18 11:18 13:18 15:18 17:18 17:40 19:18
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz - - - - - - - 16:45 - Herrnbaumgarten, Ortsmitte - - - - - - - 16:51 - Herrnbaumgarten, Sportplatz - - - - - - - 16:53 - Schrattenberg, Kirchenplatz - - - 10:03 - 14:03 15:55 16:58 - Valtice, Úvaly, Na Konci - 8:05 - - - - 16:05 - - Valtice, Celnice - - - 10:07 - 14:07 - 17:02 - Valtice, Úvaly - 8:06 - - - - 16:06 - - Valtice, Celnice - 8:09 - - - - 16:09 - - Valtice, Aut. St. 6:02 8:12 - 10:12 12:12 14:12 16:12 17:12 18:12 Valtice, Železniční Zastávka 6:04 8:14 - 10:14 12:14 14:14 16:14 17:14 18:14 Valtice, Hřbitov 6:05 8:15 - 10:15 12:15 14:15 16:15 17:15 18:15 Hlohovec, Obecní Úřad 6:08 8:18 - 10:18 12:18 14:18 16:18 17:18 18:18 Hlohovec, Rybárna 6:10 8:20 - 10:20 12:20 14:20 16:20 17:20 18:20 Hlohovec, Tři Grácie 6:12 8:22 - 10:22 12:22 14:22 16:22 17:22 18:22 Lednice, Valtická 6:15 8:25 - 10:25 12:25 14:25 16:25 17:25 18:25 Lednice, Náměstí 6:20 8:32 9:32 10:32 12:32 14:32 16:32 17:30 18:32 Podivín, Fruta 6:26 8:38 9:38 10:38 12:38 14:38 16:38 17:36 18:38 Podivín, Besední Dům 6:27 8:39 9:39 10:39 12:39 14:39 16:39 17:37 18:39 Podivín, Železniční Stanice 7:18 9:18 10:18 11:18 13:18 15:18 16:41 17:40 19:18
Jízdní řád IDS JMK Bus – 555 (Podivín, Železniční Stanice) Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 555, Podivín, Železniční Stanice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz stanice do Podivín, Železniční Stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.
Poslední aktualizace v 4. srpna 2024
Jízdní řád alternativních tras 555 Jízdní řád 555 – Rakvice, Kostel Jízdní řád 555 – Lednice, Náměstí Jízdní řád 555 – Podivín, Železniční Stanice Jízdní řád 555 – Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz Jízdní řád 555 – Valtice, Aut. St. Jízdní řád 555 – Hlohovec, Obecní Úřad Jízdní řád 555 – Valtice, Úvaly, Na Konci Jízdní řád 555 – Schrattenberg, Kirchenplatz Jízdní řád 555 – Valtice, Aut. St. Jízdní řád 555 – Lednice, Náměstí Jízdní řád 555 – Valtice, Boří Dvůr