Linka 555
Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 555 autobus (Aktualizováno)
555 autobus ה má 16 zastávek odjíždí z Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz a končí v Podivín, Železniční Stanice.
Vyberte 555 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Podivín, Železniční Stanice (16 zastávek)
Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz
Herrnbaumgarten, Ortsmitte
Herrnbaumgarten, Sportplatz
Schrattenberg, Kirchenplatz
Valtice, Celnice
Valtice, Aut. St.
Valtice, Železniční Zastávka
Valtice, Hřbitov
Hlohovec, Obecní Úřad
Hlohovec, Rybárna
Hlohovec, Tři Grácie
Lednice, Valtická
Lednice, Náměstí
Podivín, Fruta
Podivín, Besední Dům
Podivín, Železniční Stanice
555 Často kladené dotazy
V kolik začne 555 autobus fungovat?
Služby na 555 autobus začínají v 04:57 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 555 autobus fungovat?
Služby na 555 autobus končí v 18:12 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 555 autobus?
Kdy přijde linka Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Podivín, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 555 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 555. autobus zastávka.
555 autobus Jízdní řád
555 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:57 - 22:12
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:57 - 22:12 | 48 - 113 |
út | 04:57 - 22:12 | 48 - 113 |
st | 04:57 - 22:12 | 48 - 113 |
čt | 04:57 - 22:12 | 48 - 113 |
pá | 04:57 - 22:12 | 48 - 113 |
so | 06:02 - 18:12 | 31 - 129 |
ne | 06:02 - 18:12 | 31 - 129 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 555 (od Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 555 v reálném čase. (Podivín, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 555 autobus
Ceny IDS JMK 555 (Podivín, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
555 (IDS JMK)
První zastávka 555 autobus cesty je Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz a poslední zastávka je Podivín, Železniční Stanice. 555 (Podivín, Železniční Stanice) je v provozu během každý den.
Další informace: 555 má 16 zastávek a celková doba cesty je zhruba 66 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 555 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 555 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 555 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 555 (Podivín, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 555 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 555, v Brno
555 - Alternativní cíle
- 555 - Hlohovec, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 555 - Lednice, Náměstí / Jízdní řád
- 555 - Lednice, Náměstí / Jízdní řád
- 555 - Podivín, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 555 - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz / Jízdní řád
- 555 - Rakvice, Kostel / Jízdní řád
- 555 - Schrattenberg, Kirchenplatz / Jízdní řád
- 555 - Valtice, Aut. St. / Jízdní řád
- 555 - Valtice, Aut. St. / Jízdní řád
- 555 - Valtice, Boří Dvůr / Jízdní řád
- 555 - Valtice, Úvaly, Na Konci / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 234 - Blansko, aut. st. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 107 - ÚAN Zvonařka - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 572 - Břeclav, nemocnice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 151 - Jírova - Židlochovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 222 - Blansko, aut. st. - Blansko, DSB slévárna/ Jízdní řád
- XS8 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Břeclav, autobusové nádraží
- 421 - Lukovany, točna - Střelice/ Jízdní řád
- 567 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 940 - Kuželov, točna - Hroznová Lhota, zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 815 - Znojmo, autobusové nádraží - Moravské Budějovice, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 250 - Boskovice, hřbitov - Černá Hora, nám./ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 84 - Stará osada - Stará osada/ Jízdní řád
- 540 - Hustopeče, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 46 - Erbenova - Haškova/ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád