Jízdní řád 571 – Valtice, Aut. St.
Jízdní řád na úterý až pátek
Břeclav, Autobusové Nádraží | Břeclav, 1. Máje | Břeclav, Poštorná, Lesní | Břeclav, Poštorná, Kostel | Břeclav, Poštorná, Valtická | Valtice, Hájenka | Valtice, Česká Čtvrť | Valtice, Nemocnice | Valtice, Aut. St. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 | 5:19 | 5:20 | 5:22 | 5:25 | 5:31 | 5:33 | 5:34 | 5:36 |
5:46 | 5:49 | 5:50 | 5:52 | 5:55 | 6:01 | 6:03 | 6:04 | 6:11 |
6:22 | 6:25 | 6:26 | 6:28 | 6:31 | 6:37 | 6:39 | 6:40 | 6:46 |
6:52 | 6:55 | 6:56 | 6:58 | 7:01 | 7:07 | 7:09 | 7:10 | 7:16 |
6:53 | 6:54 | 6:56 | 6:59 | 7:05 | 7:07 | 7:08 | 7:15 | - |
7:52 | 7:55 | 7:56 | 7:58 | 8:01 | 8:07 | 8:09 | 8:10 | 8:17 |
10:22 | 10:25 | 10:26 | 10:28 | 10:31 | 10:37 | 10:39 | 10:40 | 10:42 |
12:22 | 12:25 | 12:26 | 12:28 | 12:31 | 12:37 | 12:39 | 12:40 | 12:42 |
13:22 | 13:25 | 13:26 | 13:28 | 13:31 | 13:37 | 13:39 | 13:40 | 14:16 |
14:02 | 14:05 | 14:06 | 14:08 | 14:11 | 14:17 | 14:19 | 14:20 | 14:22 |
14:22 | 14:25 | 14:26 | 14:28 | 14:31 | 14:37 | 14:39 | 14:40 | 14:51 |
15:22 | 15:25 | 15:26 | 15:28 | 15:31 | 15:37 | 15:39 | 15:40 | 15:51 |
16:22 | 16:25 | 16:26 | 16:28 | 16:31 | 16:37 | 16:39 | 16:40 | 16:51 |
20:49 | 20:52 | 20:53 | 20:55 | 20:58 | 21:04 | 21:06 | 21:07 | 21:11 |
Jízdní řád na pondělí
Břeclav, Autobusové Nádraží | Břeclav, 1. Máje | Břeclav, Poštorná, Lesní | Břeclav, Poštorná, Kostel | Břeclav, Poštorná, Valtická | Valtice, Hájenka | Valtice, Česká Čtvrť | Valtice, Nemocnice | Valtice, Aut. St. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 | 5:19 | 5:20 | 5:22 | 5:25 | 5:31 | 5:33 | 5:34 | 5:36 |
5:46 | 5:49 | 5:50 | 5:52 | 5:55 | 6:01 | 6:03 | 6:04 | 6:11 |
6:22 | 6:25 | 6:26 | 6:28 | 6:31 | 6:37 | 6:39 | 6:40 | 6:46 |
6:52 | 6:55 | 6:56 | 6:58 | 7:01 | 7:07 | 7:09 | 7:10 | 7:16 |
7:52 | 7:55 | 7:56 | 7:58 | 8:01 | 8:07 | 8:09 | 8:10 | 8:17 |
10:22 | 10:25 | 10:26 | 10:28 | 10:31 | 10:37 | 10:39 | 10:40 | 10:42 |
12:22 | 12:25 | 12:26 | 12:28 | 12:31 | 12:37 | 12:39 | 12:40 | 12:42 |
13:22 | 13:25 | 13:26 | 13:28 | 13:31 | 13:37 | 13:39 | 13:40 | 14:16 |
14:02 | 14:05 | 14:06 | 14:08 | 14:11 | 14:17 | 14:19 | 14:20 | 14:22 |
14:22 | 14:25 | 14:26 | 14:28 | 14:31 | 14:37 | 14:39 | 14:40 | 14:51 |
15:22 | 15:25 | 15:26 | 15:28 | 15:31 | 15:37 | 15:39 | 15:40 | 15:51 |
16:22 | 16:25 | 16:26 | 16:28 | 16:31 | 16:37 | 16:39 | 16:40 | 16:51 |
20:49 | 20:52 | 20:53 | 20:55 | 20:58 | 21:04 | 21:06 | 21:07 | 21:11 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 571 (Valtice, Aut. St.)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 571, Valtice, Aut. St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Břeclav, Autobusové Nádraží stanice do Valtice, Aut. St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.