Linka 571
Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 571 autobus (Aktualizováno)
571 autobus (Valtice, Aut. St.) má 10 zastávek odjíždí z Břeclav, Autobusové Nádraží a končí v Valtice, Aut. St..
Vyberte 571 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Valtice, Aut. St. (10 zastávek)
Břeclav, Autobusové Nádraží
Břeclav, 1. Máje
Břeclav, Poštorná, Lesní
Břeclav, Poštorná, Kostel
Břeclav, Poštorná, Valtická
Břeclav, Poštorná, Pkz
Valtice, Hájenka
Valtice, Česká Čtvrť
Valtice, Nemocnice
Valtice, Aut. St.
571 Často kladené dotazy
V kolik začne 571 autobus fungovat?
Služby na 571 autobus začínají v 05:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 571 autobus fungovat?
Služby na 571 autobus končí v 20:49 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 571 autobus?
Kdy přijde linka Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 571 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 571. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 571 (od Břeclav, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 571 v reálném čase. (Valtice, Aut. St.) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 571 autobus
Ceny IDS JMK 571 (Valtice, Aut. St.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
571 (IDS JMK)
První zastávka 571 autobus cesty je Břeclav, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Valtice, Aut. St.. 571 (Valtice, Aut. St.) je v provozu během víkendy.
Další informace: 571 má 10 zastávek a celková doba cesty je zhruba 20 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 571 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 571 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 571 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 571 (Valtice, Aut. St.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 571 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 571, v Brno
571 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 663 - Hodonín, autobusové nádraží - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 403 - Labská - Omice, samoobsluha/ Jízdní řád
- 47 - Hlavní nádraží - Staré Černovice/ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- 68 - Šumavská - Myslivna/ Jízdní řád
- 822 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 50 - Komárov - Zoologická zahrada/ Jízdní řád
- 505 - Židlochovice, železniční stanice - Ořechovská/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 751 - Lysovice, obecní úřad - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- E50 - Kamechy - Areál Slatina/ Jízdní řád
- 340 - Pernštejnské Jestřabí, Maňová - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád
- XS4 - Střelice - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 165 - Pohořelice, náměstí - Hustopeče, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 662 - Kobylí - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 630 - Lovčičky - Hodějice, točna/ Jízdní řád
- 41 - Vranov, myslivna - Královo Pole, nádraží/ Jízdní řád
- 756 - Vyškov, Autobusové nádraží - Podivice/ Jízdní řád