672
Jízdní řád 672 – Kyjov, Nemocnice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Kyjov, Bohuslavice, Železniční Stanice | - | 6:31 | 7:25 | 10:55 | - | - |
Kyjov, Bohuslavice | - | 6:33 | 7:27 | 10:57 | - | - |
Kyjov, Bohuslavice, Rozcestí | - | 6:34 | 7:28 | 10:58 | - | - |
Kyjov, Boršov, Horní Zastávka | 5:40 | 6:36 | 7:30 | 11:00 | 13:10 | 14:10 |
Kyjov, Boršov | 5:41 | 6:37 | 7:31 | 11:01 | 13:11 | 14:11 |
Kyjov, Čsad | 5:42 | 6:38 | 7:32 | 11:02 | 13:12 | 14:12 |
Kyjov, Poliklinika | 5:44 | 6:40 | 7:34 | 11:04 | 13:14 | 14:14 |
Kyjov, Gymnázium | 5:45 | 6:41 | 7:35 | 11:05 | 13:15 | 14:15 |
Kyjov, U Fary | 5:46 | 6:42 | - | 11:06 | 13:16 | 14:16 |
Kyjov, Újezd, Škola | - | - | 7:39 | - | - | - |
Kyjov, Palackého | 5:47 | 6:43 | - | 11:07 | 13:17 | 14:17 |
Kyjov, Újezd, Dvořákova | - | - | 7:40 | - | - | - |
Kyjov, Aut. St. | 5:50 | 6:46 | 7:46 | 11:10 | 13:20 | 14:20 |
Kyjov, Nadjezd | 5:51 | 6:47 | 7:47 | 11:11 | 13:21 | 14:21 |
Kyjov, Nemocnice | 5:53 | 7:05 | 8:05 | 11:13 | 13:35 | 14:35 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 672 (Kyjov, Nemocnice)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 672, Kyjov, Nemocnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kyjov, Bohuslavice, Železniční Stanice do Kyjov, Nemocnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK.