Jízdní řád 70 – Medlánky, Škola
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Ořešín | 7:18 |
Pluháčkova | 7:18 |
Ořešínská | 7:20 |
Jehnice | 7:21 |
Kleštínek | 7:22 |
Skrejš | 7:23 |
Mokrá Hora | 7:24 |
Jandáskova | 7:25 |
Kronova | 7:26 |
Palackého Náměstí | 7:28 |
Horácké Náměstí | 7:29 |
Letovická | 7:30 |
Žitná | 7:31 |
Královo Pole, Nádraží | 7:35 |
Semilasso | 7:36 |
Zš Herčíkova | 7:40 |
Medlánky, Škola | 7:48 |
Jízdní řád IDS JMK Bus – 70 (Medlánky, Škola)
Jízdní řád Bus společnosti IDS JMK na trase 70, Medlánky, Škola, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ořešín stanice do Medlánky, Škola stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem IDS JMK. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 70 z Ořešín do Medlánky, Škola.